Кам'янська районна державна адміністрація Офіційний сайт
Головна » Плани РДА » Календарний план роботи на січень 2019 року

Календарний план роботи на січень 2019 року

ЗАТВЕРДЖУЮ

Голова райдержадміністрації

________________Б.Солошенко

                                       КАЛЕНДАРНИЙ ПЛАН

 

проведення основних заходів Кам’янською райдержадміністрацією,

районною радою,  іншими органами  виконавчої влади та місцевого

самоврядування  у січні  2019 року

 

Дата Час Місце проведення Назва  заходу Відповідальні Відмітка про виконання
  По мірі надходження заяв Кабінет  першого заступника голови райдержадміністрації Засідання комітету забезпечення доступності інвалідів та інших мало мобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури при РДА Коваленко В.В.

Голота М.В.

 
  В міру потреби Кабінет голови РДА Засідання комісії з розгляду питань надання грошової допомоги постраждалим чи внутрішньо переміщеним особам Гончаренко Н.В.  
  В міру потреби Кабінет голови РДА Комісія з розгляду питань, пов’язаних із встановленням статусу учасника  війни Коваленко В.В. Буйніцкас Г.В.  
  В міру потреби Кабінет начальника управління соціального захисту населення Засідання робочої групи з вирішення питань щодо здійснення заходів із соціальної та професійної адаптації учасників  АТО Голота М.В.  
  Протягом місяця с. Грушківка Перевірка роботи закладу культури з питань культурного обслуговування населення Марченко Л.А.   Ляшко В.Ю.  
  Протягом місяця Сім’ї:

1.Бондаренко Т.І.

2.Білоус Т.Д.

3.Коваленко В.М.

4.Тульга Т.О.

5. Волошаненко Н.М.

Обстеження житлово-побутових умов поживання сімей опікунів/піклувальників Маслєй А.М.    .   Штрик  М.Ф.

Кіян Н.К.

 
  Протягом місяця Сім’ї :

1. Вертій Н.В.

2.Шишкова Т.В.

Перевірка умов проживання дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах та перебувають на обліку в ССД   РДА Маслєй А.М.

Кіян Н.К.

 
  Протягом місяця   Конференція  опікунів – піклувальників з питань соціально – правового захисту дітей – сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування Маслєй А.М.

Кіян Н.К.

 
  Протягом місяця Відділ освіти райдержадміністрації Засідання методичних об’єднань вчителів — предметників Глагола І.І. Воронова О.В.  
  Протягом місяця КНЗ «Черкаський ОІПОПП» Черкаської обласної ради Участь у проведенні ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад Глагола І.І.

Воронова О.В.

 
01     НОВИЙ РІК    
4 10.00 Кабінет голови районної ради Особистий прийом громадян головою районної ради Сундуковим С.О. Соболь Т.В.  
  10.00 Косарська сільська рада Сесія сільської ради Душейко Л.І.   Безверхий В.М.  
5 10.00 м. Кам’янка Пам’ятний турнір з міні — футболу Ціперко В.В.  
7     Свято Різдва Христового    
9 Протягом дня   «Інформаційний день» Скорик І.В.  
  10.00 Районна рада Особистий прийом громадян керуючою справами районної ради Воробйова О.О.  
10 Протягом дня м. Кам’янка Заходи до 75- ї річниці визволення Кам’янщини від фашистських загарбників Марченко Л.А. Глущенко В.М  
  14.00 Жаботинська сільська бібліотека Урок пам’яті до 75-річниці звільнення Кам’янщини від фашистських загарбників: «Рокам ніколи пам’яті не стерти» Мартошенко Т.Г.  
11 10.00 Кабінет голови райдержадміністрації Засідання комісії з надання одноразової грошової допомоги громадянам за рахунок коштів районного бюджету Коваленко В.В.

Буйніцкас Г.В.

 
12 10.00 Кабінет голови районної ради Особистий прийом громадян головою районної ради Сундуковим С.О. Соболь Т.В.  
  10.00 м. Кам’янка, КП ФОСК «Атлант» Відкритий чемпіонат району з міні – футболу 2018-2019років Ціперко В.В.  
      Рейд «Діти вулиці» Маслєй А.М.  
13 10.00-13.00 Служба у справах дітей райдержадміністрації Прямий телефонний зв’язок «Гаряча лінія»  тел.6-25-38 Маслєй А.М.  
14 10.00-13.00 с. Грушківка Виїзний прийом громадян головою райдержадміністрації       Солошенком Б.М. Костенко І.С.  
  Протягом дня   День політичних партій та громадських організацій Скорик І.В.  
  Час узгоджується Районний центр культури та духовного розвитку «Різдвяні зустрічі» за участю фольклорних колективів району Марченко Л.А. Глущенко В.М.  
15 10.00-13.00 с. Лебедівка Виїзний прийом громадян першим заступником голови райдержадміністрації       Шульгою Т.О. Костенко І.С.  
16 10.00 Зал засідань Будинку рад Нарада – семінар сільських голів, секретарів сільських рад, депутатів районної ради Воробйова О.О.  
  14.00 Грушківська сільська рада Засідання виконкому сільської ради: «Про виконання сільського бюджету за 2018 рік, та про виконання соціально-економічного плану села на 2018 рік» Сільський голова Темний І.Д.  
17 10.00 Зал засідань Будинку рад Комісія райдержадміністрації  з питань захисту прав дитини Маслєй А.М.  
18 14.00 Кабінет голови райдержадміністрації Комісія з питань надання всіх видів державної соціальної допомоги Коваленко В.В.

Захарова О.В.

 
19 10.00 м. Кам’янка, КП ФОСК «Атлант» Відкритий чемпіонат району з міні – футболу 2018-2019років Ціперко В.В.  
21 10.00-13.00 Сектор культури райдержадміністрації Прямий телефонний зв’язок «Гаряча лінія»  тел.6-19-51 Марченко Л.А.  
  Протягом дня   День політичних партій та громадських організацій Скорик І.В.  
22     День Соборності України    
  9.00 Районна рада Засідання постійної комісії районної ради з питань роботи господарського комплексу, сільського господарства та земельних відносин, обслуговування населення та соціального розвитку села, розвитку і підтримки підприємництва в районі Довгошея Є.С.  Безверхий В.М.  
  Час узгоджується Районний центр культури та духовного розвитку Урочистості та святковий концерт до дня Соборності України: «Мій рід, моя Батьківщина – це моя Україна» Марченко Л.А.   Глущенко В.М.  
  13.00 Косарська сільська рада Засідання виконкому сільської ради Дущейко Л.І

 

 
      22-23 січня  Лекторій «Підліток і закон» Маслєй А.М. Штрик М.Ф.  
    Телепинська сільська бібліотека Історична година державності до дня Соборності України «Соборність, єдність, неподільність» Погоріла Н.К.  
23 Час узгоджується Зал засідань Будинку рад Нарада керівників закладів загальної середньої освіти та дошкільної освіти району Глагола І.І.  
  10.00 Районна рада Засідання постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення Василенко Т.М.  Монзуль  Ж.В.  
24 10.00 Зал засідань Будинку рад Колегія райдержадміністрація МельниченкоО.А.

Куценко Ю.О.

 
25 09.00 Зал засідань Будинку рад Президія районної ради Воробйова О.О.  
  Час узгоджується Публічна бібліотека          м. Кам’янка Сесія Кам’янської міської ради Тірон В.І.   Плєшкань А.М.  
  10.00 Кабінет голови райдержадміністрації Районна робоча група з питань забезпечення  реалізації рішень, спрямованих на підвищення  рівня оплати праці  та дотримання норм  законодавства  в часті  мінімальної заробітної плати Коваленко В.В.

Буйніцкас Г.В.

 
  11.00 Кабінет голови райдержадміністрації Міжвідомча комісія райдержадміністрації  з питань протидії корупції, детінізації виплати заробітної плати в районі Коваленко В.В.

Буйніцкас Г.В.

 
  14.00 Грушківська сільська рада Сесія сільської ради: «Про план соціально-економічного розвитку села на 2019 рік» Сільський голова Темний І.Д  
26 10.00 м. Кам’янка, КП ФОСК «Атлант» Відкритий чемпіонат району з міні – футболу 2018-2019років Ціперко В.В.  
  10.00 Районна рада Особистий прийом громадян керуючою справами районної ради Воробйова О.О.  
27     Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту    
    Косарська сільська бібліотека Година-реквієм до Дня пам’яті жертв Голокосту «Спів скорботи над світом бринить…» Бобінець С.М.  
      Рейд «Діти вулиці» Маслєй А.М.  
28 10.00-13.00 с. Жаботин Виїзний прийом громадян головою райдержадміністрації       Солошенком  Б.М. Костенко І.С.  
  Протягом дня   День політичних партій та громадських організацій Скорик І.В.  
  10.00-13.00 Сектор містобудування, архітектури, ЖКГ та будівництва  райдержадміністрації Прямий телефонний зв’язок «Гаряча лінія»  тел.6-10-32 Ткаченко О.М.  
29     День пам’яті жертв Крут    
    Грушківська сільська бібліотека Урок мужності до Дня пам’яті героїв Крут «Гірко плаче Україна» РоздобудькоМ.Ю.  
30 10.00 Зал засідань Будинку рад Рада регіонального розвитку Тіхонова Л.В.  
31 10.00 Кабінет першого заступника голови РДА Регіональний комітет з економічних реформ Тіхонова Л.В.  

 

Керівник апарату райдержадміністрації                                                                                                     В.Даніленко

/* */