Головна » Записи » Плани РДА » Календарний план роботи з 16 по 22 липня  2018 року

Календарний план роботи з 16 по 22 липня  2018 року

16 День бухгалтера
09-00 Відділ економічного розвитку і торгівлі Особистий прийом громадян Тіхонова Л.В.
17 10.00-13.00 с. Лузанівка Виїзний прийом громадян  першим заступником голови райдержадміністрації       Шульгою Т.О. Костенко І.С.
10.00 Районна рада Комісія з  питань охорони здоров’я та соціального захисту населення. Монзуль Ж.В.
11.00 Районна рада Комісія з питань роботи господарського комплексу, сільського господарства та земельних відносин, обслуговування населення та соціального розвитку села, розвитку і підтримки підприємництва в районі. Безверхий В.М.
14.00 Районна рада Комісія з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, зв’язків з об’єднаннями громадян та органами місцевого самоврядування, законності, правопорядку та боротьби зі злочинністю. Глигало К.Ф.
18 10.00 Зал засідань Будинку рад Засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації Маслєй А.М.
10.00 Районна рада Комісія з питань   бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій Безверхий В.М.
10.00-13.00 с. Баландине Виїзний прийом громадян начальником відділу економічного розвитку і торгівлі РДА Тіхонова Л.В.
14.00 с. Грушківка Виконавчий комітет сільської ради Темний І.Д.
20 09.00 Зал засідань Будинку рад Президія районної ради Воробйова О.О.