Головна » Записи » Плани РДА » КАЛЕНДАРНИЙ ПЛАН проведення основних заходів Кам’янською райдержадміністрацією, районною радою,  іншими органами  виконавчої влади та місцевого самоврядування з 20 по 26 серпня  2018 року

КАЛЕНДАРНИЙ ПЛАН
проведення основних заходів Кам’янською райдержадміністрацією,
районною радою,  іншими органами  виконавчої влади та місцевого
 самоврядування з 20 по 26 серпня  2018 року

Дата Час Місце проведення Назва  заходу Відповідальні Відмітка про виконання
20 10.00-13.00 Фінансове управління РДА Прямий зв’язок «Гаряча лінія» 6-13-02 Гвоздик О.Б.
21 10.00-13.00 с. Райгород Виїзний прийом громадян  першим заступником голови райдержадміністрації       Шульгою Т.О. Костенко І.С.
22 9.00 Кабінет голови РДА Комісія з питань надання всіх видів державної соціальної допомоги Коваленко В.В.

Захарова О.В.

23 День Державного Прапора України
8.30 Зал засідань Будинку рад Колегія районної державної адміністрації Даніленко В.Б. Куценко Ю.О.
10.00 м.Кам’янка,        пл.Героїв Небесної Сотні Урочистості До Дня Державного Прапора України та відкриття районної Дошки пошани Даніленко В.Б.  Скорик І.В.    Марченко Л.А.
11.30 м.Кам’янка,              пл. Героїв Небесної Сотні Музичний флеш-моб
16.00 Кам’янський район Автопробіг миру : Лузанівка – Кам’янка – Ребедайлівка — Грушківка
24 День Незалежності України
10.00 Стадіон «Авангард» Кубок Кам’янського району з мініфутболу (До Дня Незалежності України) Коваленко І.В.

Ціперко В.В.

17.00 м.Кам’янка,             вул. Героїв Майдану Парад вишиванок
17.45 пл.Героїв Небесної Сотні Покладання квітів до пам’ятників Т.Шевченку та Героям Небесної Сотні
18.00 Районний будинок культури Урочисті збори та святковий концерт до Дня Незалежності України та Дня Державного Прапора. Марченко Л.А.
25 Час уточнюється Стадіон «Авангард» Чемпіонат Кам’янського району з футболу серед ветеранів Коваленко І.В.

Ціперко В.В.

Керівник апарату  райдержадміністрації                                                                                      В. Даніленко