Кам'янська районна державна адміністрація Офіційний сайт
Головна » Плани РДА » КАЛЕНДАРНИЙ ПЛАН проведення основних заходів Кам’янською райдержадміністрацією, районною радою,  іншими органами  виконавчої влади та місцевого самоврядування  у лютому 2019 року

КАЛЕНДАРНИЙ ПЛАН проведення основних заходів Кам’янською райдержадміністрацією, районною радою,  іншими органами  виконавчої влади та місцевого самоврядування  у лютому 2019 року

ЗАТВЕРДЖУЮ

Голова райдержадміністрації

________________Б.Солошенко

  КАЛЕНДАРНИЙ ПЛАН

проведення основних заходів Кам’янською райдержадміністрацією,

районною радою,  іншими органами  виконавчої влади та місцевого

самоврядування  у лютому 2019 року

 

Дата Час Місце проведення Назва  заходу Відповідальні Відмітка про виконання
По мірі надходження заяв Кабінет  першого заступника голови райдержадміністрації Засідання комітету забезпечення доступності інвалідів та інших мало мобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури при РДА Коваленко В.В.

Голота М.В.

В міру потреби Кабінет голови РДА Засідання комісії з розгляду питань надання грошової допомоги постраждалим чи внутрішньо переміщеним особам Гончаренко Н.В.
В міру потреби Кабінет голови РДА Комісія з розгляду питань, пов’язаних із встановленням статусу учасника  війни Коваленко В.В. Буйніцкас Г.В.
В міру потреби Кабінет начальника управління соціального захисту населення Засідання робочої групи з вирішення питань щодо здійснення заходів із соціальної та професійної адаптації учасників  АТО Голота М.В.
Протягом місяця с. Грушківка Перевірка роботи закладу культури з питань культурного обслуговування населення Марченко Л.А.   Ляшко В.Ю.
Протягом місяця Сім’ї:

1.Махиня Я.М.

2.Приймак Н.В.

3.Махинько В.М.

4.Лаврук В.В.

5. Казмірковська О.А.

Обстеження житлово-побутових умов поживання сімей опікунів/піклувальників Маслєй А.М.    .   Штрик  М.Ф.

Кіян Н.К.

Протягом місяця Сім’ї :

1. Роман Т.І

2.Горват С.М.

3. Кропива С.В.

Перевірка умов проживання дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах та перебувають на обліку в ССД   РДА Маслєй А.М.

Кіян Н.К.

Протягом місяця Конференція  опікунів – піклувальників з питань соціально – правового захисту дітей – сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування Маслєй А.М.

Кіян Н.К.

Протягом місяця Відділ освіти райдержадміністрації Засідання методичних об’єднань вчителів — предметників Глагола І.І. Воронова О.В.
Протягом місяця КНЗ «Черкаський ОІПОПП» Черкаської обласної ради Участь у проведенні ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад Глагола І.І.

Воронова О.В.

01 10.00-13.00 Районна рада Особистий прийом громадян головою районної ради

Сундуковим С.О.

2 Протягом дня м. Черкаси Участь у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з інформатики Глагола І.І.

Методисти РМК

3 Протягом дня м. Черкаси Участь у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з трудового навчання Глагола І.І.

Методисти РМК

Протягом дня м. Черкаси Участь у проведенні 2 туру ІІ етапу Всеукраїнського  конкурсу  — захисту науково  — дослідницьких  робіт учнів  — членів Малої академії  наук України (написання контрольних робіт) Глагола І.І.

Методисти РМК

4 10.00-13.00 Відділ економічного розвитку і торгівлі РДА Прямий телефонний зв’язок «Гаряча лінія» Тіхонова Л.В.
10.00-13.00 Відділ освіти РДА Особистий прийом громадян начальником відділу освіти РДА Глаголою І.І.
5 10.00-13.00 с. Грушківка Виїзний прийом громадян першим заступником голови райдержадміністрації              Шульгою Т.О. Костенко І.С.
6 10.00-13.00 Управління соціального захисту населення РДА Особистий прийом громадян начальником управління            Коваленком В.В.
8 09.00 Спорткомплекс «Атлант» Школа молодого вчителя.  Вчителі фізичної культури Глагола І.І.

Воронова О.В.

10.00 Кабінет голови РДА Комісія з питань надання одноразової грошової допомоги  громадянам  за рахунок  коштів  районного  бюджету Коваленко В.В.

Буйніцкас  Г.В.

Потягом дня Сільська бібліотека                        с. Телепине Вечір діалог «Гірко плаче Україна за своїми синами» вшанування памяті героїв «Небесної Сотні» Марченко Л.М.

Мартошенко Т.Г.

Протягом дня м. Черкаси Участь у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з інформаційних технологій Глагола І.І.

Методисти РМК

09 Протягом дня Районна рада Особистий прийом громадян головою районної ради      Сундуковим С.О.
10 10.00-13.00 Відділ освіти РДА Особистий прийом громадян начальником відділу освіти РДА Глаголою І.І.
11 10.00-13.00 с. Жаботин Виїзний прийом громадян головою райдержадміністрації            Солошенком Б.М. Костенко І.С.
10.00-13.00 Сектор у справах сім’ї, молоді та спорту РДА Прямий телефонний зв’язок «Гаряча лінія» Коваленко І.В.
14.00 Районна рада Комісія з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, зв’язків об’єднаннями громадян та органами місцевого самоврядування, законності , правопорядку , боротьби зі злочинністю та антикуропційної  політики Глигало К.Ф.

Бойко Л.В.

12 10.00-13.00 Управління соціального захисту населення РДА Особистий прийом громадян начальником управління            Коваленком В.В.
09.00 Районна рада Комісія з питань освіти , культури, засобів масової інформації, у справах молоді та спорту Водоп’яноваО.І.

Опальник О.М.

10.00 Районна рада

 

Комісія з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення Монзуль Ж.В.

Василенко Т.М.

13 09.00 Районна рада Комісія з питань роботи господарського комплексу , сільського господарства та земельних відносин, обслуговування населення та соціального розвитку села, розвитку і підтримки підприємництва в районі Безверхий В.М.

Бойко В.М.

09.00-13.00 Районна рада Особистий прийом громадян керуючою справами районної ради Воробйовою О.О.
Протягом дня Сільська бібліотека          с. Райгород Патріотична година  «Війна пройшлась по їхнії долях» Марченко Л.А.

Погоріла Н.К.

14 День святого Валентина
10.00-13.00 с. Телепине Виїзний прийом громадян начальником відділу економічного розвитку та торгівлі РДА   Тіхоновою Л.В. Костенко І.С.
Час уточнюється  

Районна рада

Комісія з питань бюджету, соціально – економічного розвитку та інвестицій Безверхий В.М.

Тетьора Л.М.

15 День пам’яті воїнів — інтернаціоналістів
09.00 Зал засідань Будинку рад Президія районної ради Сундуков С.О.

Воробйова О.О.

09.00 Лебедівська ЗОШ   І-ІІІ ступенів Семінар – практикум вчителів математики Глагола І.І.

Олексенко Н.Р.

14.00 Кабінет голови РДА Комісія з питань надання  всіх видів державної соціальної допомоги Коваленко В.В.

Захарова О.В.

11.00 Лебедівська ЗОШ   І-ІІІ ступенів Семінар – практикум вчителів початкових класів Глагола І.І.

Воронова О.В.

Рейд «Діти вулиці» Маслєй А.М.
16 Протягом дня м. Черкаси 16-17 лютого

Участь у проведенні  ІІІ туру ІІ етапу Всеукраїнського  конкурсу  — захисту науково  — дослідницьких  робіт учнів  — членів Малої академії  наук України (захист науково – дослідницьких робіт)

Глагола І.І.

Методисти РМК

10.00 Спорткомплекс «Атлант» Турнір з баскетболу , присвячений пам’яті Олексія Стасюка Ціперко В.В.
17.00 Центр культури  та духовного  розвитку (РДК) Вокальний конкурс «А – Фактор» Коваленко І.В.
09.00 Телепинська ЗОШ   І-ІІІ ступенів Школа управлінської майстерності . Семінар директорів загальноосвітніх шкіл Глагола І.І.

Олексенко Н.Р.

09.00 Зал засідань Будинку рад Колегія відділу освіти РДА Глагола І.І.
18 10.00-13.00 Фінансове управління РДА Прямий телефонний зв’язок «Гаряча лінія» Гвоздик О.Б.
19 10.00-13.00 с. Телепине Виїзний прийом громадян першим заступником голови райдержадміністрації            Шульгою Т.О. Костенко І.С.
20 День Героїв Небесної Сотні
10.00-13.00 Сільська рада                             с. Грушківка Вивчення ходу реалізації органами, посадовими особами  місцевого самоврядування  делегованих повноважень  передбачених законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» Коваленко В.В.

Гончаренко Н.В.

14.00 с. Грушківка Виконавчий комітет сільської ради Темний І.Д.
21 Лекторій «Підліток і закон» Маслєй А.М.
Протягом дня Сільська бібліотека                    с. Косарі Книжковий караван «До мови серцем доторкнись» Марченко Л.А.

Бобінець С.М.

22 10.00 Зал засідань Будинку рад Сесія районної ради Сундуков С.О.

Воробйова О.О.

10.00 Кабінет голови РДА Комісія з питань захисту прав людини Маслєй А.М.
10.00 Кабінет голови РДА Районна робоча група  з питань забезпечення  реалізації рішень, спрямованих  на  підвищення рівня  оплати праці  та дотримання норм  законодавств в частині  мінімальної заробітної плати Коваленко В.В.

Буйніцкас Г.В.

11.00 Кабінет голови РДА Міжвідомча комісія райдержадміністрації  з питань протидії корупції, детінізації виплати заробітної плати  в районі Коваленко В.В.

Буйніцкас Г.В.

10.00-13.00 Служба у справах дітей РДА Особистий прийом громадян начальником служби Маслєй А.М.
Спорткомплекс «Атлант» Районні змагання з баскетболу Глагола І.І.

Воронова О.В.

23 Рейд «Діти вулиці» Маслєй А.М.
09.00-13.00 Районна рада Особистий прийом громадян керуючою справами районної ради Воробйовою О.О.
25 10.00-13.00 с. Райгород Виїзний прийом громадян головою райдержадміністрації            Солошенком Б.М. Костенко І.С.
10.00-13.00 Управління соціального захисту населення РДА Прямий телефонний зв’язок «Гаряча лінія» Коваленко В.В.
27 10.00 Районна рада Нарада з міським та сільськими головами Воробйова О.О.
Протягом дня Сільська рада                        с. Жаботино Вивчення ходу реалізації органами, посадовими особами  місцевого самоврядування  актів законодавства з питань діловодства Куценко Ю.О.

Мошнягул Т.О.

28 10.00 Зал засідань Будинку рад Колегія районної державної адміністрації Мельниченко О.А.

Куценко Ю.О.

 

10.00-13.00 Сільська рада                            с. Жаботино Вивчення ходу реалізації органами, посадовими особами  місцевого самоврядування  делегованих повноважень  передбачених законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» Коваленко В.В.

Гончаренко Н.В.

28 10.00 Кабінет першого заступника голови РДА Регіональний комітет з економічних реформ Тіхонова Л.В.

 

 

Керівник апарату райдержадміністрації                                                                                                     В.Даніленко

 

/* */