Головна » Плани РДА » КАЛЕНДАРНИЙ ПЛАН проведення основних заходів Кам’янською райдержадміністрацією, районною радою,  іншими органами  виконавчої влади та місцевого самоврядування з 15 по 21  квітня 2019 року

15     День працівників кримінального розшуку України
      Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації            Солошенком Б.М. Костенко І.С.
  10.00-13.00 Сектор містобудування, архітектури, житлово – комунального господарства та будівництва  РДА Прямий телефонний зв’язок «Гаряча лінія» Ткаченко О.М.
16 11.00 Зал засідань Будинку рад Координаційна рада з питань організації оздоровлення  та відпочинку дітей та учнівської молоді Коваленко І. В.

Глагола І.І.

10.00 Кабінет голови РДА Постійнодіюча комісія з питань поводження з безхазяйними відходами Косюченко В.А.

Кульбачка Н.О.

10.00-13.00 с. Телепине Виїзний прийом громадян першим заступником голови райдержадміністрації                       Шульгою Т.О. Костенко І.С.
  14.00 Районна рада Комісія з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, зв’язків з об’єднаннями громадян та органами місцевого самоврядування, законності , правопорядку, боротьби зі злочинністю та антикуропційної  політики Глигало К.Ф.

Бойко Л.В.

17 9.00 Районна рада Комісія районної ради з питань роботи господарського комплексу, сільського господарства та земельних відносин, обслуговування населення та соціального розвитку села, розвитку і підтримки підприємництва в районі Безверхий В.М.

Бойко Л.В.

11.00

Кабінет голови РДА Нарада з питань забезпечення сталого функціонування ЖКГ району Ткаченко О.М.
  14.00 Сільська рада с. Грушківка Виконавчий комітет сільської ради Темний І.Д.
18 Час уточнюється

Районна рада

Комісія з питань бюджету, соціально – економічного розвитку та інвестицій Безверхий В.М.

Тетьора Л.М.

10.00 Районна рада Комісія районної ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення Монзуль  Ж.В. Василенко Т.М
19 08.00 Районна рада Комісія з питань освіти , культури, засобів масової інформації, у справах молоді та спорту Водоп'янова О.І.

Толкач М.Г.

09.00 Зал засідань Будинку рад Президія районної ради Воробйова О.О.
  09.00 с. Жаботин Загальні збори (сходка села) Плужник Т.А.
  09.30 Зал музичної школи Районний фестиваль – конкурс  «Таланти багатодітної родини» Коваленко І.В.
  11.00 с. Флярківка Загальні збори (сходка села) Плужник Т.А.
  Час уточнюється Міський стадіон Змагання з легкої атлетики Глагола І.І.

Воронова О.В.

10.00 Зал засідань Будинку рад Комісія з питань захисту прав дитини райдержадміністрації Маслєй А.М.

Штрик М.Ф.

10.00 Відділ освіти,молоді та спорту  РДА Нарада керівників команд по підготовці та проведенню військово – патріотичної гри Сокіл (Джура) Глагола І.І.

Галата І.П.

Час уточнюється Відділ освіти,  молоді та спорту РДА Засідання Школи молодого учителя Глагола І.І.

Галата І.П.

14.00 Кабінет голови РДА Комісія з питань надання всіх видів державної соціальної допомоги Коваленко В.В.

Захарова О.В.

20     День довкілля