Головна » Новини » Засідання координаційної ради районної державної адміністрації з питань оздоровлення дітей та учнівської молоді

16 квітня 2019 року об 11-00 годині в Залі засідань Будинку рад  під головуванням  голови Кам’янської районної державної адміністрації  Солошенка Богдана Миколайовича  відбулося засідання координаційної ради районної державної адміністрації з питань оздоровлення дітей та учнівської молоді. На порядок денний було винесено шість питань.

По першому  питанню  «Про хід підготовки  до проведення  оздоровчої  компанії 2019 року  в  Кам’янському районі» доповідала начальник  відділу соціальних відносин  та послуг для сім’ї УСЗН райдержадміністрації  Коваленко Ірина Василівна.

Доповідач зазначила, що в загальноосвітніх закладах району фактично навчається 656 дітей 1-11 класів.

Першочергово цими послугами повинні бути охоплені діти різних категорій, яких нараховується 364 особи. Для цього створена та поновлюється база даних дітей, які потребують особливої уваги і підтримки, відповідно до переліку категорій, визначених у ЗУ „Про оздоровлення та відпочинок дітей”: діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування – 13, діти з інвалідністю – 10, діти з малозабезпечених сімей – 20, діти з багатодітних сімей – 118, діти, які постраждали від аварії на Чорнобильській АЕС — 3, талановиті та обдаровані діти — 63, діти, які перебувають на диспансерному обліку – 45, діти працівників агропромислового комплексу та соціальної сфери села – 66, діти внутрішньо переміщених осіб –1, діти, батьки яких загинули, постраждали або беруть участь у проведенні АТО – 21, діти, взяті на облік ССД як такі, що перебувають у складних життєвих обставинах — 4.

Під час проведення оздоровчої кампанії надаються оздоровчі та відпочинкові послуги. До оздоровчих послуг ми зараховуємо оздоровлення дітей в позаміському дитячому закладі оздоровлення та відпочинку „Джерельце”, в ДП УДЦ „Молода гвардія”, ДПУ „МДЦ „АРТЕК”, в санаторних закладах області та за її межами, оздоровлення дітей за кошти батьків (оздоровлення за межами району). До відпочинкових послуг зараховується відпочинок дітей в пришкільних таборах міста та району.

Наразі розпочато підготовку до проведення оздоровчої кампанії 2019 року. Певна сума передбачена в районному бюджеті та проводиться робота з сільськими радами щодо залучення субвенції на організацію відпочинку дітей в пришкільних таборах. Загалом, в районі планується робота 8 пришкільних таборів з денним перебуванням.

Протягом оздоровчої кампанії 2019 року в районі планується охопити  оздоровленням 516 дітей, що становить 78,7 %  від загальної чисельності дітей шкільного віку  — 656 дітей, з них дітей пільгових категорій – 267 осіб (40,7 %).

Оздоровчими послугами в районі планується охопити 158 дітей (24,1%), з них дітей пільгових категорій – 87 осіб; відпочинковими послугами — 358 дітей, що становить 54,7% від кількості дітей шкільного віку, з них дітей пільгових категорій – 180 осіб.

По другому питанню «Про стан підготовки до проведення відпочинку в пришкільних таборах навчальних закладів міста та району» доповідали  начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Глагола Іван Іванович  та   методист  відділу  освіти, культури, охорони здоров’я, молоді та спорту виконавчого комітету  Михайлівської сільської ради Шамрай Олександр Григорович, який  зазначив, що в загальноосвітній закладах громади навчається 304 дитини, з них 125 дітей планується охопити  відпочинковими послугами в пришкільних таборах. На це передбачено в сільському бюджеті 60 000 гривень.

«Про стан підготовки позаміського дитячого закладу оздоровлення та відпочинку „Джерельце” до проведення оздоровлення дітей  і учнівської молоді влітку 2019 року»  доповів начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Кам’янської міської ради   Могилка Анатолій Петрович.

Питання «Про дотримання санітарного законодавства під час організації та проведення оздоровчої кампанії влітку 2019 року» доповіла начальник Кам’янського районного управління Головного управління    Держпродспоживслужби у Черкаській   області  Василенко Тетяна Марківна.

Питання «Про дотримання протипожежної безпеки в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку міста і району»  доповів  головний інспектор районного сектору Управління ДСНС у Черкаській області   Билина Віталій Валентинович.

«Про участь районної організації профспілки працівників освіти і науки у проведенні оздоровлення дітей педагогічних працівників навчальних закладів міста та району»  доповів голова Кам’янської районної організації профспілки працівників освіти і науки  Шамрай Олександр Григорович.

На  засіданні координаційної ради районної державної адміністрації з питань оздоровлення дітей та учнівської молоді було наголошено, що позаміський оздоровчий  табір «Джерельце» обов’язково має повноцінно працювати в літній період.

Також заплановано додаткову нараду з керівниками району та ОТГ щодо спів фінансування діяльності  позаміського дитячого табору оздоровлення та відпочинку «Джерельце».