Головна » Записи » Новини » Засідання комісії з питань захисту прав дітей

Засідання комісії з питань захисту прав дітей

Кожна дитина потребує піклування і доброзичливого ставлення до себе, відчуття своєї необхідності. Ці чинники впливають на здоровий розвиток дитини, формування її особистості, моральних та етичних норм.

При райдержадміністрації діє комісія з питань захисту прав дитини, яка керується Постановою КМУ №866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини» та законами України.

З метою здійснення соціального захисту прав та інтересів дітей на черговому засіданні комісії з питань захисту прав дитини, яке відбулося 07 листопада 2018 року під керівництвом голови Кам’янської райдержадміністрації Богдана Солошенка були розглянуті питання  про призначення опікуном малолітньої, про створення прийомної  сім’ї , про надання дозволу на підставі довіреності дарування будинку, про затвердження індивідуальних планів на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають під опікою/піклуванням, та дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах на території Кам’янського району.

У роботі комісії взяли участь представники структурних підрозділів райдержадміністрації, Кам’янського відділення поліції Смілянського відділу поліції ГУНП в Черкаській області та інші.

— У вирішенні будь – яких проблем діти в жодному разі не повинні ставати заручниками ситуації, тим більше не допустимо, щоб діти були об’єктом спекуляції під час з’ясування стосунків між батьками. Завжди є компромісні шляхи вирішення проблем, що склалися, однак інтереси та права дітей мають стояти на першому місці за будь – яких обставин. Сьогодні держава докладає максимум зусиль задля дотримання прав і свобод дітей, належного рівня їхнього духовного і фізичного розвитку, фінансового забезпечення дітей відповідних категорій, — зазначив Богдан Миколайович.

Присутніми було заслухано соціальних працівників, які надали інформацію про обставини кожної справи, умови утримання дітей, представили усі необхідні документи.

Всі питання порядку денного були, попередньо, ретельно вивчені працівниками служби у справах дітей. Під час засідання заслухано як заявників, так і членів комісії, які брали активну участь в обговоренні та прийнято відповідні рішення з метою захисту прав та інтересів дітей.