Головна » Новини » Засідання комісії  районної державної адміністрації  з питань  надання одноразової грошової допомоги за рахунок коштів районного бюджету

16 травня 2019 року під керівництвом голови районної державної адміністрації Богдана Солошенка відбулося засідання комісії  районної державної адміністрації  з питань  надання одноразової грошової допомоги  за рахунок коштів районного бюджету. В ньому взяли участь керівники відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації, представники управління соціального захисту населення  та  інші.

Комісія  по наданню одноразової грошової допомоги жителям Кам’янського району за рахунок коштів  районного бюджету Кам’янської райдержадміністрації є органом, створеним з метою розгляду звернень громадян, які перебувають в складних життєвих обставинах. При цьому враховуються  матеріально — побутові умови, а також особливі умови.

— На розгляд комісії надійшло 12 заяв від жителів м. Кам’янка та сіл району. Вивчені обставини, в яких перебуває кожна конкретна сім’я. До заяв додаються акти обстеження установленного зразка, довідки про стан здоров’я з медичних установ, — зазначила головний спеціаліст відділу фінансово — господарського  забезпечення управління соціального захисту населення Галина Буйніцкас.

Особливу увагу члени комісії приділили громадянам хворим на онкологію та на  соціально – небезпечні  захворювання.

При  розгляді кожної заяви члени комісії висловили свої думки.

По всіх зверненнях прийнято позитивні рішення. Допомогу надано на загальну суму понад 23 тис. гривень.