Кам'янська районна державна адміністрація Офіційний сайт
Головна » Записи » Новини » Засідання комісії районної державної адміністрації по наданню усіх видів соціальних допомог

Засідання комісії районної державної адміністрації по наданню усіх видів соціальних допомог

09 лютого 2018 року  під керівництвом голови районної державної адміністрації Богдана Солошенка відбулося засідання комісії районної державної адміністрації  з питань призначення субсидій, державних допомог та пільг за рахунок коштів районного бюджету. В ній взяли участь керівники відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації,  представники управління праці та інші.

Комісія з надання усіх видів допомог  жителям Кам’янського району за рахунок коштів районного бюджету Кам’янської райдержадміністрації  є органом, створеним з метою розгляду звернень громадян, які перебувають в складних життєвих обставинах.

Засідання комісії відбувається щомісяця та має на меті посилення соціального захисту сімей з низькими доходами, поліпшення обслуговування населення по наданню всіх видів допомог, субсидій на житлово-комунальні послуги та тверде паливо та інше.

— На розгляд комісії надійшло 50 справ від жителів м. Кам’янка та сіл району. Вивчені обставини, в яких перебуває кожна конкретна сім’я, – зазначила головний соціальний інспектор управління соціального захисту райдержадміністрації Лєна Захарова.

При  розгляді кожної заяви члени комісії висловили свої думки.

З метою підтримки заявників та виходячи з їх інтересів, комісія прийняла відповідні рішення.

 

/* */