Головна » Записи » Новини » Засідання комісії районної державної адміністрації по наданню усіх видів соціальних допомог

09 лютого 2018 року  під керівництвом голови районної державної адміністрації Богдана Солошенка відбулося засідання комісії районної державної адміністрації  з питань призначення субсидій, державних допомог та пільг за рахунок коштів районного бюджету. В ній взяли участь керівники відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації,  представники управління праці та інші.

Комісія з надання усіх видів допомог  жителям Кам’янського району за рахунок коштів районного бюджету Кам’янської райдержадміністрації  є органом, створеним з метою розгляду звернень громадян, які перебувають в складних життєвих обставинах.

Засідання комісії відбувається щомісяця та має на меті посилення соціального захисту сімей з низькими доходами, поліпшення обслуговування населення по наданню всіх видів допомог, субсидій на житлово-комунальні послуги та тверде паливо та інше.

— На розгляд комісії надійшло 50 справ від жителів м. Кам’янка та сіл району. Вивчені обставини, в яких перебуває кожна конкретна сім’я, – зазначила головний соціальний інспектор управління соціального захисту райдержадміністрації Лєна Захарова.

При  розгляді кожної заяви члени комісії висловили свої думки.

З метою підтримки заявників та виходячи з їх інтересів, комісія прийняла відповідні рішення.