Головна » Записи » Новини » ЯК ДІЯТИ У РАЗІ ВИЯВЛЕННЯ ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНОГО ПРЕДМЕТА!

ЯК ДІЯТИ У РАЗІ ВИЯВЛЕННЯ ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНОГО ПРЕДМЕТА!

Проблема виявлення вибухонебезпечних предметів на сьогоднішній день дуже актуальна та, на жаль, це явище не рідкісне. Переважна частина артилерійських снарядів, мінометних мін, гранат тощо, які знаходять наші громадяни – це все залишки минулих років, згадка про ті війни та жорстокі бої, які точилися на території нашого краю, однак є й сучасні боєприпаси. Подібні «подарунки» можна зустріти на подвір’ї, городі, полі, просто на вулиці. Всі розсудливі люди розуміють, що боєприпаси є дуже небезпечними, їх не можна самостійно переносити, розбирати і взагалі проводити над ними будь-які дії,  які можуть призвести до трагічних наслідків. Однак щороку фіксуються випадки загибелі людей саме в результаті самовільного розпилу вибухонебезпечних «знахідок».

З початку року на території Черкаської області піротехнічна служба ДСНС України вилучила та знищила 265 вибухонебезпечних предметів.

Піротехнічний підрозділ аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління ДСНС України у Черкаській області майже щодня проводить роботу щодо обстеження території області, виявлення, вилучення та знищення вибухонебезпечних предметів часів минулих війн.

Пам’ятайте: ступінь безпеки боєприпасів, що не вибухнули, визначається тільки фахівцями піротехнічної групи. Тільки фахівець особисто приймає рішення про спосіб знешкодження та знищення вибухонебезпечних предметів. Ваша безпека залежить саме від Вас!

КАМ’ЯНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СЕКТОР УПРАВЛІННЯ ДСНС УКРАЇНИ У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ