Головна » Записи » Новини » Вручено перші спеціальні дитячі набори baby box

Вручено перші спеціальні дитячі набори baby box

14 вересня 2018 року перший заступник голови районної державної адміністрації Тетяна Шульга разом з начальником відділу персоніфікованого обліку управління соціального захисту населення районної державної адміністрації  Наталією Гончаренко вручили Гальчук Юлії, жительці села Косарі Кам’янського району спеціальний  дитячий набор baby box.

Такі набори в Україні видаються сім’ям при народженні дитини з 1 вересня 2018 року.

Спеціальна постанова Кабінету міністрів визначає деталізований перелік дитячих товарів загальною вартістю до п’яти тисяч гривень.

Крім одягу та інших важливих для дитини речей, бебі-бокс також місте інформаційний матеріали, який допоможе батькам в питаннях кращого догляду за дитиною.

— «Пакет малюка» є безповоротною адресною соціальною допомогою і видаватиметься по одному на кожну дитину, а отримати його зможуть мати, батько, родичі або патронатний вихователь новонародженої дитини», – уточнила начальник відділу персоніфікованого обліку управління соціального захисту населення районної державної адміністрації  Наталія Гончаренко .

Набір складається з 25 речей для новонароджених дітей. Весь комплект упакований в коробку-люльку з міцного картону розміром 43 × 70 × 27 см з додатково укріпленим дном.

Цього ж дня в управлінні соціального захисту населення районної державної адміністрації такіж набори отримали Вікторія Рябошапка — жителька села Баландине Кам’янського району та Свєтліщева Марія – жителька міста Кам’янка.