Головна » Записи » Новини » Вітання РДА » Вітання районної державної адміністрації

Вітання районної державної адміністрації

Шановні друзі!

Щиро вітаємо вас з  Днем Державного Прапора

та Днем незалежності України!

Наша країна, наш народ святкує вже в котре річницю, відколи здійснилася споконвічна мрія українців — бути господарями на своїй прекрасній і чарівній землі. Майже тисячу років, з часів Київської Русі, українці прагнули вільно жити, сповідувати свої традиції та звичаї не зазнаючи при цьому поневірянь та утисків. Та історичні умови складалися так, що на українській землі панували більш згуртовані центральною владою народи-сусіди. Та попри все українці боролися за свою свободу.

День Незалежності України – це особливе свято для кожного українця, незалежно від віросповідань і політичних поглядів. На жаль, цьогоріч, цей день має гіркий присмак втрат.

27 –му річницю своєї незалежності Україна змушена відвойовувати, виборюючи власні землі, відстоюючи права та свободи громадян. Саме час переоцінити себе як частину великої держави. Час для єднання, змін і виважених рішень.

Нехай же над нашою державою завжди буде мирне небо, а у серці кожного побільшає добра. Погожої днини, втішного слова і гарних новин на щодень.

Хай кожен крок вперед буде багатий на перемоги, а кожен успіх робить нашу державу міцнішою. І щоб цей День був воістину справжнім святом вільної, незалежної України.

З святом Вас!

З повагою,

голова райдержадміністрації                                                    Б.Солошенко