Головна » Новини » Вітання РДА » 9 листопада — День працівників культури і майстрів народного мистецтва.

9 листопада — День працівників культури і майстрів народного мистецтва.

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва!

Від імені районної державної адміністрації та районної ради прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята — Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва.

Споконвіку пісня і танець, музика і слово, витвори майстрів народної творчості були виразниками національної ідеї, оберегами історичної пам’яті. Вони підживлювали і зміцнювали надію народу на краще майбутнє.

Щиро вдячні працівникам будинків культури та клубних установ, бібліотек,  мистецьких навчальних закладів, учасникам аматорських колективів за сумлінну працю, безперервний творчий пошук, за вагомі духовні здобутки.

Бажаємо вам весни у серці, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги. Нехай здійсняться всі ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог. Зі святом!

З повагою

голова райдержадміністрації                                                     Б. М. Солошенко