Головна » Новини » Вітання РДА » 8 жовтня — День працівників державної санітарно-епідеміологічної служби України

8 жовтня — День працівників державної санітарно-епідеміологічної служби України

Шановні працівники державної санітарно-епідеміологічної служби району!

Прийміть найщиріші привітання з нагоди професійного свята. Профілактика — визнаний пріоритет сучасної медицини. Ваш професіоналізм, вміння знаходити оптимальні рішення повертають людям впевненість у власних силах.

Державним санітарним наглядом охоплені всі сфери життєдіяльності людини: якість і безпека продуктів харчування, водозабезпечення, стан навколишнього середовища.

Немає сумніву, що ви і далі самовідданими зусиллями успішно виконуватимете свою благородну місію.

Бажаємо всім працівникам державної санітарно-епідеміологічної служби району успіхів у нелегкій справі, міцного здоров’я, добробуту та благополуччя вам та вашим родинам.

З повагою

голова райдержадміністрації                                                    Б.Солошенко