Головна » Новини » Вітання РДА » 7 грудня 2017 — День працівників місцевого самоврядування

7 грудня 2017 — День працівників місцевого самоврядування

Шановні працівники місцевого самоврядування району  та депутати всіх рівнів!

Прийміть щирі і сердечні вітання з нагоди державного свята – Дня місцевого самоврядування!

Самоврядні органи в демократичному суспільстві є важливим інститутом реального народовладдя та засобом реалізації інтересів територіальної громади. Тож нехай День місцевого самоврядування об’єднає нас у спільному прагненні зробити наше місто, наші села щасливими і багатими!

Бажаю наполегливості, мужності і нових здобутків у Вашій нелегкій і відповідальній праці, міцного здоров’я, щастя, родинного благополуччя та здійснення всіх Ваших життєвих планів і сподівань.

Кам’янської  районної

державної адміністрації                                                        Б.Солошенко