Головна » Новини » Вітання РДА » 6 грудня – День Збройних Сил України

6 грудня – День Збройних Сил України

Шановні воїни, ветерани війни і Збройних Сил, учасники визвольних змагань українського народу!

Вітаємо усіх, хто зі зброєю в руках стоїть на сторожі України. Ви стали спадкоємцями високої слави українського козацтва, героїв визвольних змагань і переможців фашизму. Мужність і професіоналізм, виявлені українськими солдатами у ході миротворчих операцій, вже здобули молодому українському війську повагу і вдячність у світі. Віримо, що Збройні Сили України і надалі з честю виконуватимуть свій обов’язок перед Вітчизною, надійно захищатимуть мир і спокій українського народу.

Переконані, що в будь-якій ситуації Збройні Сили України надійно захистять територіальну цілісність України, не допустять появи іноземних військ на нашій землі.

Бажаємо всім вам мужності, сил і здоров’я, добра у родинах, миру і спокою на всій українській землі.

Слава вам і слава Україні!

З повагою,

Кам’янської районної

державної адміністрації                                                                    Б.Солошенко