Головна » Записи » Новини » Вітання РДА » 6 червня – День журналіста

6 червня – День журналіста

Шановні журналісти!

Щиро вітаємо вас з професійним святом, Днем журналіста!

Ваша робота — небезпечна і відповідальна, адже ви завжди знаходитесь на передньому краю, щоб першими дізнатися новину і передати її всьому світу. За роки незалежності ви багато зробили для встановлення демократії в нашій країні, ви домоглися права на свободу слова і продовжуєте інформувати суспільство про найважливіші події життя.

Журналістика — це навіть не робота, а стиль життя. І сьогодні журналісти показують всьому суспільству приклад справжнього патріотизму. Дякуємо вам за ваш нелегкий труд, за принциповість і об’єктивність.

Бажаємо вам, шановні журналісти, невичерпної енергії задля втілення у життя всіх задумів, планів і мрій. Нехай сенсації, які вам доведеться висвітлювати, будуть добрими, новини – позитивними,  статті та репортажі – яскравими, а гонорари – високими. Нехай ваша робота ніколи не перетворюється на рутинне ремесло і завжди супроводжується творчими злетами, пошуками та знахідками.

Голова

районної державної адміністрації                                           Б.М.Солошенко