Головна » Новини » Вітання РДА » 5 листопада — День працівника соціальної сфери України

5 листопада — День працівника соціальної сфери України

Шановні працівники соціальної сфери!

Відзначення Дня працівника соціальної сфери – справедлива шана держави і подяка жителів району за вашу працю, яка сповнена гуманізму, милосердя, любові і тепла.

Ви щоденно піклуєтесь про ветеранів війни і праці, людей похилого віку, інвалідів, пенсіонерів, дітей-сиріт, безробітних, підтримуєте малозабезпечені та багатодітні сім’ї, допомагаєте їм здолати життєві труднощі, повірити в себе і свої можливості, знайти вихід з найскрутнішої ситуації.

Така повсякденна увага, підтримка і допомога є важливою складовою реалізації державної соціальної політики, в центрі якої є людина.

Бажаємо вам та вашим родинам міцного здоров’я, щастя, домашнього затишку і тепла, реалізації задумів, нових творчих здобутків.

З повагою

голова райдержадміністрації                                                         Б. М. Солошенко