Головна » Новини » Вітання РДА » 5 грудня 2017 року Міжнародний день добровольців в ім’я економічного і соціального розвитку (Всесвітній день волонтерів)

Генеральна Асамблея ООН в 1985 році запропонувала урядам щорічно відзначати 5 грудня Міжнародний день добровольців в ім’я економічного і соціального розвитку та збереження миру у світі.

Волонтери (добровольці) — це люди, які свій вільний час витрачають на благо суспільства. У всесвітній декларації Добровольців сказано, що вони мають право присвячувати свій талант, час, енергію індивідуальним та колективним акціям, не очікуючи винагороди. Викликає велику шану зусилля мільйонів людей у всьому світі, які день за днем добровільно жертвують своїм часом і віддають свої сили на те, щоб захистити знедолених, подолати бідність, поліпшити навколишнє середовище тощо. Проте часто їх намагання залишаються непоміченими. Вирішення сучасних глобальних завдань вимагає тісної співпраці урядів, міжнародних організацій, приватного сектора і громадянського суспільства.

Сьогодні світова спільнота відзначає Міжнародний день волонтерів. Тож варто привітати подвижників, які допомагають українській армії та підтримують міць і бойовий дух бійців. Ці дівчата та хлопці, чоловіки та жінки, бабусі та дідусі і навіть маленькі діти стали фронтом забезпечення і підтримки наших військовослужбовців та постраждалих від війни.

Ворог навіть і не сподівався на таку всенародну підтримку українських бійців, які борються за незалежність і суверенітет України. Cаме ці люди стали одним із стовпів змін в країні, бо їм не треба нічого розповідати , адже вони просто беруть і роблять, даючи приклад іншим.

Дуже приємно, що в районі є такі люди, які не байдужі до розвитку доброчинних справ.

Шановні наші волонтери, щиро вітаю вас з цим чудовим святом! Бажаю вам невичерпної енергії, здоров`я, сімейного затишку і мирного неба.

Кам’янської районної
державної адміністрації                                              Б.Солошенко