Головна » Записи » Новини » Вітання РДА » 23 червня – День державної служби

23 червня – День державної служби

Шановні колеги! Дорогі друзі!

Щиро вітаємо вас із професійним святом – Днем державної служби.

Люди, які обирають державну службу, заслуговують на глибоку повагу, адже на їхніх плечах нелегка ноша відповідальності за добробут та майбутнє нашого народу.

Україна переживає глибокі й вирішальні перетворення, і суспільство очікує від працівників державної служби ефективного і відповідального управління.

Обов’язок кожного посадовця — дотримуватися конституційних прав і свобод громадян, створювати умови для сталого економічного та соціального розвитку країни, сприяти досягненню європейських стандартів рівня життя українців.

Пам’ятайте, що довіра до влади починається з державного службовця, який має відігравати роль посередника між нею і народом, гнучко реагувати на запити сучасного суспільства. Одним із основних пріоритетів національної політики є реформування державного управління, забезпечення прозорості в процесі прийняття владних рішень. Ці зміни покликані підвищити авторитет державної служби в Україні, піднести імідж нашої держави на міжнародній арені. Упевнений, що державні службовці України й надалі вірно служитимуть національним інтересам.

Бажаю вам та вашим родинам міцного здоров’я, добра, благополуччя, життєвих гараздів.

Голова

районної державної адміністрації                                           Б.М.Солошенко