Головна » Записи » Новини » Вітання РДА » 19 травня – День Європи в Україні

19 травня – День Європи в Україні

Шановні кам’янчани!

Щиро вітаємо вас з Днем Європи!

День Європи – це свято миру і єднання європейського континенту, солідарності всіх демократичних сил, що є актуальним для всіх держав об’єднаної Європи. Відзначаючи його, ми підтверджуємо свій європейський вибір, відданість європейським цінностям, справі демократичних перетворень та економічних реформ.

Сьогоднішня Європа розвивається на основі ідей миру та солідарності, демократії та верховенства права, тому цей день є символом мирної співпраці народів.

День Європи для України і її жителів це особливе свято. І справа тут не в тому, що географічно Україна є центром Європи. Скоріш за все день Європи в Україні важливий завдяки прагненню нашої держави стати повноправним членом Європейської спільноти.

Тому цього бажаємо всім терпіння та рішучості у справі становлення України в якості дійсно Європейської держави!

Голова

районної державної адміністрації                                                       Б.М.Солошенко