Головна » Записи » Новини » Вітання РДА » 17 вересня – День рятівника

17 вересня – День рятівника

Шановні працівники та ветерани служби !

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня рятівника.

Щиро вітаємо усіх рятувальників, працівників цивільного захисту та пожежної охорони Кам’янського району з професійним святом — Днем рятувальника!

Відзначення вашого професійного свята є державним визнанням неоціненного внеску людей цих мужніх професій — людей сильних духом, котрі з честю забезпечують надійний захист національного багатства, життя людей від вогню та стихії. Цілодобово підтримують постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом і завжди готові якнайшвидше допомогти тим, хто найбільше потребує невідкладної допомоги. Ви — справжні герої наших днів — з честю виконуєте покладені на вас завдання. Спасибі Вам за вірність обов’язку, постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом.

Дозвольте, цього святкового дня побажати усім вам міцного здоров’я, всіляких гараздів та побільше життєвих благ і якомога менше тривожних викликів. Нехай мир і злагода панують у ваших домівках.

Бажаємо вам щастя, здоров’я, добра і якомога менше тривожних викликів. Нехай мир і злагода панують у ваших родинах!

Зі святом Вас!

З повагою

Голова                                                                                            Б.Солошенко