Головна » Новини » Вітання РДА » 17 березня – День працівників житлово – комунального господарства і побутового обслуговування населення

Шановні працівники комунального господарства і побутового обслуговування населення!

Ми глибоко шануємо працю кожного, хто своїми руками, вмінням і талантом забезпечує комфорт і затишок в оселях людей, оберігає чистоту та охайність вулиць, і тим самим – дарує хороший настрій людям.

Комунальникам сьогодення судилося бути активними учасниками творення та реформування житлово-комунального господарства, що покликане вивести галузь на якісно новий рівень надання послуг населенню.  Це благородна справа, велика честь і відповідальність перед власним сумлінням та прийдешніми поколіннями. Переконані, що засукавши рукави, згуртувавшись, ми спільними зусиллями створимо те майбутнє, в якому люди почуватимуть себе людьми і будуть гордими з того, що живуть саме на Кам’янщині .

У цей святковий день бажаємо працівникам галузі та їхнім сім’ям добра і радості, злагоди і достатку. Нехай серця сповняться гордістю за втілені проекти, а плідна праця буде запорукою майбутнього успіху!

З повагою

Голова райдержадміністрації                                                               Б.М.Солошенко