Головна » Записи » Новини » Вітання РДА » 16 вересня — День працівника лісу

16 вересня — День працівника лісу

Шановні працівники та ветерани лісового господарства!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня працівника лісу

Ваша професія — одна з найважливіших на Землі. Оскільки ліси — це прекрасний, здібний до відтворення природний комплекс, надійний екологічний щит, який захищає природу і забезпечує охорону здоров‘я людини. Для України це безцінний дар, особливе багатство.

Ліс – наше найбільше природне багатство, запорука екологічної безпеки, пріоритетна складова народногосподарського комплексу і основа економічної стабільності країни. Збереження, примноження, дбайливе і раціональне використання цього безцінного національного скарбу – обов’язок не лише лісівників, а й громадськості, кожного жителя нашої рідної України. Лісу потрібний мудрий, дбайливий і виважений господар. Велике спасибі Вам, шановні працівники та ветерани лісового господарства, за невтомну працю і самовідданість. Сердечно бажаємо Вам та Вашим родинам міцного здоров’я, щастя, добра і достатку.

З повагою

Голова                                                                         Б.Солошенко