Головна » Записи » Новини » Вітання РДА » 15 грудня 2017 — День працівників суду

15 грудня 2017 — День працівників суду

Щиро вітаємо вас з Днем працівників суду!

Розбудові демократичного громадянського суспільства в Україні сприяє діяльність незалежного суду, який неухильно дотримується принципу верховенства Закону.

Переконений, що ви завжди залишатиметься вірними складеній присязі, гідно виконуватиме свої високі обов’язки в ім’я законності, справедливості, гуманізму, захисту прав і свобод людини.

Впевнений, що ви зможете покращити добробут людей району, забезпечити їм мирне, стабільне життя, захистити від негараздів та труднощів сьогодення.

Бажаю вам міцного здоров’я, щастя. Нехай удача та професійні успіхи будуть вашими постійними супутниками у житті. Наснаги вам, мужності й оптимізму!

Кам’янської  районної

державної адміністрації                                                      Б.Солошенко