Головна » Новини » Вітання РДА » 14 грудня — День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Шановні ліквідатори аварії!

26 квітня 1986 року, сама того не відаючи, Україна стояла на один крок від вселенського апокаліпсису.

Та цій страшній дійсності не дали справдитись мужність і відвага прип’ятських пожежників і нічної зміни атомної станції. Через кілька годин, їх, спалених радіацією, замінили інші. А далі відлік тих, хто ставав на вахту, пішов уже на тисячі… Від того страшного дня пройшло 23 роки. Відлуння чорнобильської біди стихне не швидко. Її гостро відчуватимуть на собі й прийдешні покоління.

Але ми маємо з оптимізмом дивитися в майбутнє, вчитися на помилках і робити все від нас залежне, аби подібна катастрофа більше не повторилася. Низький уклін і вічна пам’ять вам, герої-рятівники!

Кам’янської  районної

державної адміністрації                                                             Б.Солошенко