Головна » Записи » Новини » Вітання РДА » 13 травня — День матері в Україні

13 травня — День матері в Україні

Дорогі матері, шановні жінки!

У цей радісний та святковий день дозвольте привітати Вас з Днем Матері, святом, що символізує безмежну вдячність, любов та повагу до жінок-матерів!

В усі часи любов і повага до жінки були основою суспільної моралі та найвищою цінністю українського суспільства. Для кожного з нас немає нічого святішого, ніж рідна мати. Немає сильнішої любові, ніж материнська. Усе життя вона оберігає, дає наснагу, допомагає вистояти у найскрутніші часи.

Ми щиро вдячні Вам за тепло та ніжність, за мудрі поради та добре серце. Адже саме Вам, берегиням сімейного затишку, вдається поєднувати щоденну працю з сімейними турботами.

Дорогі наші матері, бажаємо вам міцного здоров’я, добра, достатку, родинної злагоди та благополуччя. Нехай радість та любов Ваших рідних і близьких завжди супроводжують Вас в усіх справах.

Голова

районної державної адміністрації                                                                       Б.М.Солошенко