Головна » Записи » Новини » Вітання РДА » 1 вересня – День міста

1 вересня – День міста

День міста це свято всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди у місті з своїми традиціями і славною історією.

Разом ми розвиваємося, покращуємо благоустрій, набуваємо європейського вигляду. Разом ми єдина і велика сім’я, яка прагне створити зручні й комфортні умови для життя. Усі досягнення, якими багате місто, складаються з щоденної праці, знань і талантів його мешканців.

У такі свята, як день народження міста кожен відчуває себе частиною великої родини. Ми маємо об’єднатися у любові до нашого міста, працювати і жити для його добра, допомагати тим, хто цього потребує.

Від щирого серця вітаємо всіх Вас з Днем міста! Бажаємо усім  добра, здоров’я, родинного затишку. Нехай у кожній домівці панують мир і спокій, збуваються всі заповітні мрії, життя кожної сім`ї наповнюється  душевним теплом, радістю і надією на краще майбутнє!

З Днем міста, шановні Кам’янчани !

З повагою

Голова                                                                                  Б.Солошенко