Головна » Новини » Вирішення важливих питань на апаратній нараді

Вирішення важливих питань на апаратній нараді

13 листопада 2017 року під керівництвом голови районної державної адміністрації Богдана Солошенка була проведена апаратна нарада, в роботі якої взяли участь керівники відповідних управлінь та відділів райдержадміністрації.

Перед присутніми виступила начальник відділу економічного розвитку та торгівлі райдержадміністрації Лєна Тіхонова, яка  ознайомила присутніх про виконання програми розвитку дорожньої інфраструктури і фінансування робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг загального користування місцевого значення у Кам’янському районі на 2016-2017 роки .

— Мережа автомобільних доріг є невід’ємною частиною єдиної транспортної системи України, яка забезпечує роботу всіх галузей економіки та соціальний розвиток територій. Від стану автомобільних доріг залежать витрати на перевезення вантажів та пасажирів, рівень цін, зайнятість населення, екологічний стан навколишнього середовища та темпи розвитку економіки загалом. Створення сприятливих умов, необхідних для стабільного та ефективного розвитку дорожнього комплексу району залишається одним із пріоритетних завдань діяльності Кам’янської районної державної адміністрації та районної ради,  — зазначила Лєна Вікторівна.

На сьогодні стан дорожнього господарства району свідчить про значні зрушення у покращенні його функціонування. Програма з ремонту та утримання автомобільних доріг на території Кам’янського району на 2016-2017 роки виконувалася в межах виділеного фінансування. Протягом 2017 року за рахунок коштів міського та сільських бюджетів на автомобільних дорогах комунальної власності проведено поточні та капітальні ремонтні роботи на суму майже 7,0 млн.грн.

На автомобільних дорогах місцевого значення загального користування протягом січня-вересня здійснено поточний ремонт (ямковий) на суму 1,4 млн.грн .За рахунок коштів районного бюджету проведено поточний ремонт а/д місцевого значення: Лузанівка-Лебедівка 454,796 тис.грн., Кам’янка-Тимошівка-Баландине-Коханівка 629,437 тис.грн., частина а/д Телепине-Радиванівка кошторисна вартість 670,926 тис.грн. Проведено ямковий ремонт автомобільної дороги державного значення Н-01 Київ-Знам’янка на суму 1,7 млн.грн. За рахунок коштів держбюджету проведено капітальний ремонт ділянки а/д Н-01 Київ-Знам’янка (км 232-241 Косарський напрямок) на суму 14,284 млн.грн. (також у кінці 2016 року районний бюджет перерахував субвенцію 1,562 тис.грн, у червні 2017- 738,0 тис.грн, у листопаді 2017-500,0 тис.грн загалом 2,8 млн.грн). У серпні місяці розпочато капітальний ремонт ділянки а/д Н-01 Київ-Знам’янка (км 213- км 229 Смілянський напрямок) кошторисна вартість понад 70,0 млн.грн. Загалом за рахунок усіх джерел фінансування було проведено поточні та капітальні ремонти автомобільних доріг на суму майже 30 млн.грн.

Керівник  апарату райдержадміністрації Валентина Даніленко ознайомила присутніх з планом роботи райдержадміністрації на період з 13 по 19 листопада 2017 року.

По завершенню наради Богдан Миколайович надав керівникам структурних та територіальних підрозділів ряд доручень та рекомендації у подальшій роботі на тиждень.