Головна » Новини » Вирішення важливих питань на апаратній нараді

Вирішення важливих питань на апаратній нараді

19 червня 2017 року під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Богдана Солошенка була проведена апаратна нарада, в роботі якої взяли участь керівники відповідних управлінь та відділів райдержадміністрації.

Завідувач сектору містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації Олександр Ткаченко ознайомив присутніх з інформацією про   виконання програмиу реформування і розвитку житлово-комунального господарства Кам’янського району на період до 2018 року ”.

— З метою стабілізації функціонування житлово-комунального господарства району, здешевлення вартості та підвищення якості послуг, забезпечення прозорості встановлених тарифів на житлово-комунальні послуги, подальшого розвитку житлово-комунального господарства, рішенням Кам’янської районної ради від 30.03.2005 року № 19-6/ІУ прийнята районна програма „Про програму реформування і розвитку житлово-комунального господарства Кам’янського району ”.

Програма реформування і розвитку житлово-комунального господарства Кам’янського району на 2005-2018 роки реалізується в 3 етапи.

На першому етапі (2005-2006) передбачалося реформувати систему управління житлово-комунальним господарством, сформувати нові інституції управління житловим фондом, що базуються на системі договірних відносин. Рішенням сесії міської ради № 4-2/У від 30.06.2006 року на базі відокремленої частини комунального майна міста утворено комунальне підприємство „Кам’янка – житло”. Для досягнення покращення фінансово-економічного стану підприємств житлово-комунального господарства, створювалися умови для їх беззбиткової діяльності, корегувалися тарифи на надання житлово-комунальних послуг, надавались дотації з державного та місцевого бюджету на покриття різниці в тарифах.

На другому етапі 2007-2014 роки передбачалося проведення комплексної модернізації та технічного переоснащення підприємств житлово-комунального господарства з метою зменшення ресурсоспоживання і дотримання екологічних нормативів та норм протипожежного захисту.

Третій етап 2014-2018 передбачає проведення низки заходів а саме:

— Капітальний ремонт (заміна) ліфтів;

— Будівництво і реконструкція споруд водопостачання;

— Будівництво і реконструкція мереж водопостачання;

— Будівництво і реконструкція мереж теплопостачання (км);

— Будівництво і реконструкція об’єктів теплопостачання;

— Придбання і модернізація парку сміттєвозів;

— Модернізація зовнішнього освітлення.

Для виконання даних заходів проведено відповідну роботу.

Забезпечення в повній мірі коштами для реалізації завдань Програми дасть змогу забезпечити сталу та ефективну роботу підприємств житлово-комунального господарства, підвищити рівень безпеки систем життєзабезпечення населення, зменшити витрати і втрати при наданні житлово-комунальних послуг, поліпшити якість житлово-комунального обслуговування населення.

Керівник апарату райдержадміністрації Валентина Даніленко ознайомила присутніх з планом роботи райдержадміністрації на період з 19 червня по 25 червня 2017 року.

По завершенню наради Богдан Миколайович надав керівникам структурних та територіальних підрозділів ряд доручень та рекомендації у подальшій роботі на тиждень.