Кам'янська районна державна адміністрація Офіційний сайт
Головна » Новини » Відділ статистики » Костянтин Омаргалієв скоординував дії обласних служб при ускладненні погодних умов

Костянтин Омаргалієв скоординував дії обласних служб при ускладненні погодних умов

План дій з метою уникнення надзвичайних ситуацій при погіршенні погодних умов відпрацювали в ОДА. Тут під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Костянтина Омаргалієва відбулось засідання штабу з координації дій відповідних служб на автомобільних дорогах.

За словами керівника обласного гідрометцентру Віталія Постриганя, зараз потужний циклон перебуває над Чернівецькою областю, водночас уся Черкащина нині в опадах, сніг посилюється.

– І це лише початок, – зауважив обласний синоптик. – Ми вже повідомили громадян про другий рівень загрози – помаранчевий. У найближчі години та до кінця доби очікуємо на сильні снігопади, вітер у 15-17 м/с, хуртовини, температура ж сягатиме 7-9 морозу. Така погода спостерігатиметься й цієї ночі. І лише на ранок має стабілізуватись.

Костянтин Омаргалієв звернувся до представників обласних служб, наголосивши на необхідності стовідсоткової готовності та координації дій.

– Маємо силами всіх служб якісно й оперативно відпрацювати упродовж доби, аби уникнути надзвичайних ситуацій. Зокрема й забезпечити проїзд техніки для якісного та швидкого розчищення доріг у межах області, залучити до робіт якомога більшої кількості важкої техніки, проконтролювати ситуацію з рухом великовагового транспорту, а ще функціонування пунктів обігріву скрізь по Черкащині.

Присутні на засіданні представники обласних служб поінформували про мобілізацію задіяної техніки, персоналу на автошляхах, наявність пального та протиожеледної суміші, готовність до необхідних робіт рятувальників та ін.

Увага!

Для упередження виникнення ускладнень дорожнього руху, Службою автомобільних доріг у Черкаській області і Черкаською облдержадміністрацією ухвалено рішення про введення 23 січня з 10.30 тимчасового обмеження руху вантажного і громадського пасажирського транспорту на автомобільних дорогах області загального користування, а саме:
М-05 Київ – Одеса (км 143+009 – км 237+108);

М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка (через Вінницю) (км 518+697- км 584+222).

Про зняття обмеження буде повідомлено додатково.

/* */