Кам'янська районна державна адміністрація Офіційний сайт
Головна » Новини » Відділ освіти РДА » Проведено І (районний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військо-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Проведено І (районний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військо-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

11 травня 2018 року було проведено І (районний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військо-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») в якому взяли участь 8 роїв загальноосвітніх шкіл району.

На урочистому відкритті виступила  перший заступник голови райдержадміністрації  Тетяна Шульга,  зазначивши важливість патріотичного виховання сучасної молоді та побажала успішного проходження випробувань учасникам гри. Змагання на етапах було проведено відповідно до положення з таких випробувань: «Впоряд», «Відун», «Рятівник», «Стрільба з пневматичної гвинтівки», «Ватра», «Пластун». На кожному етапі відзначалися кращі результати, як окремих учасників так і роїв. Беззаперечну перемогу, І місце здобув  рій «Лицарі сонця», Косарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, ІІ місце розділили між собою рої: «Ватра», Вербівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та «Холодноярівський дозор», Грушківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, а     ІІІ місце – «Нащадки Сірка», Райгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів рій.

Хочеться подякувати за співпрацю та допомогу у суддівстві: завідуючій РМК Ользі Вороновій, методистам Наталії Кіян та Наталії Олексенко, військовому комісару Кам’янського районного військового комісаріату Олегу Петрову та майору  Кам’янського районного військового комісаріату  Миколі Гетьману. Окрема подяка за підготовку команд та організацію в проведенні змагань керівникам команд.

  

/* */