Кам'янська районна державна адміністрація Офіційний сайт
Головна » Новини » Відділ освіти РДА » Фестиваль-конкурс національно-патріотичної пісні

Фестиваль-конкурс національно-патріотичної пісні

З метою відродження національних традицій та виховання патріотизму у підростаючого покоління, популяризації у молодіжному середовищі української патріотичної пісні, виявлення творчо обдарованої учнівської молоді та сприяння розвитку її талантів, ефективної реалізації молодіжної політики в  рамках проекту „Зростаємо патріотами” 23 лютого було проведено щорічний районний фестиваль-конкурс національно-патріотичної пісні „У пісні нашій – наша сила” .

Засновниками та організаторами фестивалю-конкурсу є відділ освіти, сектор у справах сім’ї, молоді та спорту Кам’янської  районної  державної  адміністрації та Кам’янський будинок творчості дітей та юнацтва.

Бурхливі емоції й незрівняні враження у глядачів викликали виступи усіх учасників співочого заходу. У конкурсі  взяли участь  вокальні колективи, солісти, дуети, тріо, гурти, співочі колективи усіх навчальних закладів  Кам’янського району. Зі сцени лунали і повстанські пісні, пов’язані з героїчною історією нашого народу, і сучасні твори про незалежну Україну, і пісні, які народились під час подій на Майдані.

Виступ кожного колективу вирізнявся оригінальністю та артистизмом. Дуже вдало розкрили тематику обраних творів колективи Ревівської, Тимошівської, Кам’янської № 1 та Кам’янської № 2, Баландинської, Михайлівської, Жаботинської, Райгородської, Вербівської, Юрчиської, Ребедайлівської, Телепинської загальноосвітніх шкіл та еколого-економічного ліцею. Особливою емоційністю вразили виступи Ревівської, Тимошівської, Кам’янської №1 та Кам’янської №2, Жаботинської, Ребедайлівської шкіл.

Відповідно до положення нагородження відбувалося у двох вікових категоріях. У молодшій віковій групі перемогу отримали колективи: Тимошівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (І місце), Кам’янської загальноосвітньої спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 з поглибленим вивченням окремих предметів (ІІ місце), Ребедайлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (ІІІ місце). У старшій віковій групі перемогу здобули другий рік поспіль учні Ревівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (І місце), Кам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 (ІІ місце), та Жаботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (ІІІ місце).

У своєму виступі голова журі Морозова Валентина Анатоліївна, в.о. начальника відділу освіти Кам’янської райдержадміністрації подякувала всім учасникам за гарну підготовку та відзначила номери кожного колективу за їхню майстерність, естетичну вихованість, емоційність та артистизм.

F0BE8B05-9B01-435D-BD76-113CD5EA6818

Співаючи, ми зазираємо у нашу історію, у минуле, намагаючись обережно побачити картини народження української нації. Коли звучить пісня, то серце наповнюється почуттям любові до рідного краю,  до свого народу, до України.

Дякуємо учасникам конкурсу та бажаємо, щоб всі пам’ятали – лише від нас залежить доля нашої України. Тож бережімо нашу державу, бережімо одне одного.

/* */