Головна » Новини » Відділ економіки РДА » Робоча поїздка голови райдержадміністрації

Робоча поїздка голови райдержадміністрації

17 жовтня 2017 року голова Кам’янської районної державної адміністрації Богдан Солошенко здійснив робочу поїздку по населеним пунктам району, а саме: с. Ребедайлівка, с.Михайлівка, с.Жаботино, с.Косарі та деякі об’єкти соціальної сфери м.Кам’янка.

В зв’язку із зниженням температури повітря, при огляді загальноосвітніх шкіл у вищезгаданих селах,  очільника району насамперед турбував температурний режим. Ставлення окремих директорів загальноосвітніх шкіл, до здоров’я дітей, викликає занепокоєння, так як температура повітря у навчальних класах становила 13-150С, тобто опалювальний сезон у цих закладах не було розпочато, хоча кожна школа району має власні твердопаливні котельні. Для прикладу у Жаботинській ЗОШ температура повітря становила 20-22 0С.

Також Богдан Миколайович здійснив огляд об’єктів, на які виділялася у 2017 році субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій: капітальний ремонт будинку культури с. Жаботин, Кам’янського району, Черкаської області; капітальний ремонт покрівлі Косарської загальноосвітньої школи I—III ступенів Кам’янської районної ради Черкаської області; капітальний ремонт по заміні віконних блоків у дошкільному навчальному закладі “Віночок”, Косарська сільська рада, Кам’янського району, Черкаської області; придбання та монтаж дитячого майданчика, с. Косарі, Косарська сільська рада, Кам’янського району, Черкаської області; капітальний ремонт по заміні віконних блоків у Ребедайлівській загальноосвітній школі I—III ступенів Кам’янської районної ради, Черкаської області; капітальний ремонт по заміні вікон та дверей в Жаботинській лікарській амбулаторії Кам’янського району, Черкаської області; капітальний ремонт вікон приміщення Жаботинської загальноосвітньої школи I—III ступенів Кам’янської районної ради, Черкаської області; капітальний ремонт по заміні віконних блоків у Михайлівській загальноосвітній школі I—III ступенів Кам’янської районної ради Черкаської області; капітальний ремонт по заміні віконних блоків у Кам’янській загальноосвітній школі I—III ступенів № 1 Кам’янської районної ради, Черкаської області; капітальний ремонт по заміні віконних блоків у Будинку творчості дітей та юнацтва Кам’янської районної ради, Черкаської області; будівництво мініфутбольного майданчика з синтетичним покриттям “Штучна трава” на території Кам’янської загальноосвітньої спеціалізованої школи I—III ступенів № 2 з поглибленим вивченням окремих предметів по вул. Героїв Майдану, 55.

IMG_20171017_095358  IMG_20171017_105455