Головна » Записи » Новини » Відділ економічного розвитку і торгівлі РДА » Оголошення

Оголошення

Кам’янська райдержадміністрація оголошує конкурс з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території району, який відбудеться  о 10 год. 29 квітня 2016 року в залі засідань будинку рад .

Перелік об’єктів конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території району

Початкова та кінцева зупинки маршруту Номер маршруту (оборотного рейсу) за напрямками Час відправлення автобусів за напрямками Відстань, кілометрів Порядок виконання або режим руху згідно з пунктом 10 Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування
прямий зворотній прямий зворотній

108 108 _год._хв.

18 звичайний

Вимоги до претендентів:

Обґрунтована структура парку автобусів, що працюватимуть на приміських автобусних маршрутах загального користування, має відповідати таким критеріям:

— для забезпечення належної якості та безпеки перевезень пасажирів на приміських автобусних маршрутах, згідно з Порядком визначення класу комфортності автобусів, сфери їхнього використання за видами сполучень та режимами руху, затвердженим наказом Міністерства транспорту та зв`язку України від 12 квітня 2007 року №285, який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 14 травня 2007 року за №499/13766, зі змінами та доповненнями, на приміських маршрутах – автобусів категорій М2 та М3. Клас автобусів на приміських маршрутах — А,В,І,ІІ,ІІІ;

— рухомий склад, що пропонується перевізником-претендентом для перевезення пасажирів на маршрутах, повинен за технічними та екологічними показниками, пасажиромісткістю відповідати вимогам чинного законодавства у сфері автомобільного транспорту.

Перевезення пасажирів на маршрутах здійснюються відповідно до державних соціальних нормативів у сфері транспортного обслуговування населення. Для участі у конкурсі з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території району, перевізник-претендент повинен мати достатню кількість транспортних засобів для виконання перевезень та достатню кількість резервних автобусів, яка становить 10 відсотків для автобусів приміського сполучення.

Автотранспортні засоби, які пропонуються перевізниками-претендентами для резерву, повинні бути не нижче за показниками категорії, класу, комфортності основних автотранспортних засобів, які пропонуються для обслуговування маршруту.

На кожному об’єкті конкурсу перевізник повинен забезпечити роботу не менш як одного транспортного засобу, пристосованого для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями. Вказаний спеціальний транспорт має виконувати не менше одного рейсу на кожному приміському маршруті в усі дні роботи транспорту.

Відповідно до вимог частини 3 та 4 ст. 44 Закону України «Про автомобільний транспорт» у разі відсутності в перевізників-претендентів автобусів, що відповідають умовам конкурсу, вони мають право подавати до конкурсного комітету заяву на участь у конкурсі та документи, що містять характеристику наявних автобусів, які перевізник-претендент пропонує використовувати на даному маршруті, а також інвестиційний проект-зобов’язання щодо оновлення парку автобусів на цьому маршруті на визначений період до п’яти років.             У разі відсутності перевізників-претендентів, які мають автобуси, що відповідають умовам конкурсу, конкурс проводиться серед претендентів, які пропонують використовувати на даному маршруті автобуси, що відповідають вимогам безпеки, але не відповідають умовам конкурсу за класом, пасажиромісткістю, параметрами комфортності, з урахуванням поданих інвестиційних проектів-зобов’язань щодо оновлення парку автобусів, які будуть повністю відповідати всім вимогам у термін до п’яти років.

Організатор укладає з переможцем конкурсу договір про перевезення пасажирів на 5 років, у разі відсутності в нього автотранспортних засобів, що відповідають Умовам за класом пасажиромісткістю, параметрами комфортності, але відповідають вимогам безпеки – на 1 рік.

Перевізники зобов’язані здійснювати пільгові перевезення пасажирів згідно з чинним законодавством.

До участі в конкурсі не допускаються автомобільні перевізники, які визначені в пункті 12 Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року №1081.

Для участі у конкурсі  претендентам необхідно, у строк до 29 квітня 2016р. подати відповідні документи та заяву на участь у конкурсі згідно із встановленою формою.

За бланками документів для участі в конкурсі та додатковою інформацією звертатись у відділ економічного розвитку і торгівлі Кам’янської райдержадміністрації каб. № 41 або за тел.: 6-14-92