Кам'янська районна державна адміністрація Офіційний сайт
Головна » Записи » Новини » Відділ Держгеокадастру » Кам’янські землевпорядники допомагають учасникам АТО отримати земельні ділянки

Кам’янські землевпорядники допомагають учасникам АТО отримати земельні ділянки

Саме для вирішення проблем учасників антитерористичної операції в залі засідань Будинку рад Кам’янки відбулася зустріч координаторів Центру допомоги учасникам АТО з військовослужбовцями Кам’янщини, які воювали на Сході України, та членами їхніх сімей. На зібранні були присутні представники органів виконавчої влади, зокрема заступник начальника – завідувач сектору державного земельного кадастру відділу Держгеокадастру у Кам’янському районі Ткаченко Юлія Олександрівна, громадських організацій, лікарі, сільські голови та члени волонтерської спілки «Барикада».

Одне з питань, яке турбує учасників антитерористичної операції, – надання їм у власність земельних ділянок для ведення сільського господарства. Бійці, які були на засіданні, отримали від фахівців Держгеокадастру вичерпні відповіді на свої запитання й консультації.

Так, у Кам’янському районі подали заяви для отримання земельних ділянок 63 учасники АТО та члени сімей загиблих воїнів. Із них 46 осіб звернулися  до Головного Управління Дергеокадастру у Черкаській області, а  17 – до органів місцевого самоврядування.

Головним управлінням надано 18 наказів про надання дозволу на відведення земельних ділянок загальною площею 35,9 га для ведення особистого селянського господарства. Інші клопотання перебувають у роботі.

А також у районі зарезервовано 9 земельних ділянок загальною площею 52,4 га ріллі для ведення особистого селянського господарства, які передадуть у власність учасникам АТО. Для пошуку й резервування земель для військовослужбовців відділом Держгеокадастру у Кам’янському районі підписано Меморандум про співпрацю з  сільськими радами та Кам’янською міськрадою.

/* */