Головна » Новини » Відбулось засідання районної комісії з питань призначення усіх видів державної соціальної допомоги

12 квітня 2018 року під керуванням голови райдержадміністрації Богдана Солошенка  відбулось засідання районної комісії з питань призначення усіх видів державних соціальних допомог громадянам та соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

В роботі комісії взяли участь керівники відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації,  представники управління праці та інші.

— Метою нашої комісії є забезпечення у межах своїх повноважень реалізації в районі державної політики у сфері соціального захисту і обслуговування громадян, які потребують допомоги та соціальної підтримки з боку держави, — такими словами розпочав засідання Богдан Миколайович.

Членами комісії було розглянуто 37  заяв, що надійшли від громадян.

14 з них стосувалися призначення субсидій на оплату житлово-комунальних послуг та надання матеріальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, а також 23 заяви на призначення (відновлення, призупинення) соціальних виплат внутрішньо-переміщеним особам та скасування довідок внутришньопереміщним особам, які повернулися з покинутого місця проживання.

Варто зазначити, що всі питання про призначення (відновлення) чи відмову у призначенні соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам розглянуто членами комісії колегіально з урахуванням актів обстеження матеріально-побутових умов проживання сімей заявників.