Головна » Записи » Новини » Управління праці та соціального захисту населення » Засідання комісії районної державної адміністрації по наданню одноразової грошової допомоги громадянам

21 листопада 2017 року  під керівництвом голови районної державної адміністрації Богдана Солошенка відбулося засідання комісії районної державної адміністрації  по наданню одноразової грошової  допомоги громадянам за рахунок коштів районного бюджету. В ній взяли участь керівники відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації,  представники управління праці та інші.

Комісія з надання одноразової грошової допомоги  жителям Кам’янського району за рахунок коштів районного бюджету Кам’янської райдержадміністрації  є органом, створеним з метою розгляду звернень громадян, які перебувають в складних життєвих обставинах. При цьому враховуються матеріально — побутові умови, а також особливі умови .

— На розгляд комісії надійшло 17 заяв від жителів м. Кам’янка та сіл району. Вивчені обставини, в яких перебуває кожна конкретна сім’я. До заяв додаються акти обстеження установленого зразка, довідки про стан здоров‘я із медичних установ, – зазначила головний спеціаліст відділу фінансово – господарського забезпечення управління праці Галина Буйніцкас.

Особливу увагу члени комісії  приділили громадянам хворим на онкологію та соціально – небезпечним захворюванням.

При  розгляді кожної заяви члени комісії висловили свої думки.

По всіх зверненнях прийняте позитивне рішення. Допомога надана на загальну суму близько  30 тис. грн..