Головна » Записи » Новини » Управління соціального захисту населення » Відбулось засідання районної комісії з питань призначення усіх видів державної соціальної допомоги

18 жовтня 2017 року під керуванням голови райдержадміністрації Богдана Солошенка відбулось засідання районної комісії з питань призначення усіх видів державної соціальної допомоги громадянам та соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

В роботі комісії взяли участь керівники відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації, представники управління праці та інші.

Під час засідання було розглянуто 47 заяв, що надійшли від громадян. 34 з них стосувалися призначення субсидій на оплату житлово-комунальних послуг та надання матеріальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, а також 13 заяви на призначення (відновлення, призупинення) соціальних виплат внутрішньо-переміщеним особам.

Варто зазначити, що всі питання про призначення (відновлення) чи відмову у призначенні соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам розглянуто членами робочої групи колегіально з урахуванням актів обстеження матеріально-побутових умов проживання сімей заявників.