Головна » Записи » Новини » Управління праці та соціального захисту населення » ОГОЛОШЕННЯ

ОГОЛОШЕННЯ

До уваги отримувачів субсидій на оплату  житлово – комунальних послуг, придбання твердого палива готівкою,  в складі сім’ї яких є діти старше 14 років.

Управління соціального захисту населення Кам’янської районної державної адміністрації повідомляє, що в зв’язку з тим, що для розрахунку субсидії використовується інформація про доходи сім’ї, яка отримана в результаті електронного обміну із Державною фіскальною службою України, управлінню необхідно мати повну інформацію щодо паспортних даних та ідентифікаційного коду осіб, старше 14 років.

В зв’язку з цим усім отримувачам субсидіі на оплату  житлово – комунальних послуг, придбання твердого палива готівкою,  в складі сім’ї яких є діти старше 14 років, необхідно до 1 травня 2018 року надати у відділ грошових виплат і компенсацій реквізити паспорта  та ідентифікаційні коди дітей старше 14 років. Інформацію потрібно надати тільки тим громадянам, які раніше не подавали зазначені відомості. У разі неподання зазначеної інформації призначення субсидії буде неможливе.

Начальник управління                                                                В.В.Коваленко