Головна » Новини » Управління праці та соціального захисту населення » Наші переможці

Наші переможці

29 березня 2017 року працівники соціальної сфери Кам’янського району, а саме працівники управління соціального захисту населення Віталій Коваленко, Наталія Гончаренко, Ольга Іваненко та фахівець з соціальної роботи територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Микола Тихоненко взяли участь у  І етапі VІII обласної Спартакіади. Змагання проходили  в Спортивному комплексі “Манеж” м. Черкаси вул. Пастерівська, 102.

В цікавій і напруженій боротьбі змагалися чоловіки та жінки з шашок, шахів та настільного тенісу, за підсумками яких визначились переможці та призери змагань.

За 1 місце у змаганнях з шахів за програмою  VІII Спартакіади серед працівників соціальної сфери області Грамотою президії Черкаської обласної ради профспілки працівників соціальної сфери нагороджений Микола Тихоненко.