Головна » Записи » Новини » Сектор у справах сім’ї, молоді і спорту » Засідання «круглого столу»

Засідання «круглого столу»

24 травня 2018 року в залі засідань Кам’янської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості був проведений круглий стіл з питання надання допомоги особам постраждалим від ситуацій, пов’язаних з торгівлею людьми.

Участь в засіданні взяли  члени мультидисциплінарної групи щодо протидії торгівлі людьми у Кам’янському районі при координаційній раді райдержадміністрації, представник Черкаської благодійної організації ЛЖВ «Від серця до серця» Марина Стадник, Лариса Удовиченко – головний спеціаліст відділу фізичної культури, спорту молоді та оздоровлення та сімейної політики облдержадміністрації, Ілля Жакін – радник І-го заступника голови облдержадміністрації.

На зустрічі обговорювались проблеми у виявлені осіб постраждалих від ситуацій, пов’язаних з торгівлею людьми, а також координація і активізація зусиль основних виконавців механізму взаємодії, яка стосується проблем осіб постраждалих від торгівлі людьми.

Головний спеціаліст сектору В.В. Ціперко