Головна » Новини » Сектор у справах сім’ї, молоді і спорту » ,,Всесвітній біг миру заради гармонії в Україні” у Кам’янському районі

,,Всесвітній біг миру заради гармонії в Україні” у Кам’янському районі

Минулої суботи Кам’янщина вдруге зустріла учасників факельної естафети ,,Всесвітній біг миру заради гармонії в Україні”, до якої залучені десятки міст та селищ України. На кордоні із Олександрівським районом Кіровоградської області голова районної ради Сергій Сундуков прийняв естафету від голови Олександрівської районної державної адміністрації Ольги Бороти та зустрів спортсменів вітальними словами і запашним короваєм. Почергово учасники естафети продовжили біг миру вже по території Кам’янського району.

Дякуючи директору Кам’янського державного історико-культурного заповідника Галині Таран, відбулася дуже цікава та змістовна екскурсія у музеї ім. О.С. Пушкіна та П.І. Чайковського, яку провела Людмила Туренко. Наші гості були приємно вражені розмаїттям музейної експозиції.

Всесвітній біг заради гармонії – це міжнародна естафета, яка проводиться з 1987 року у понад 100 країнах світу з метою поширення ідеалів дружби і гармонійного співіснування народів у світі. Символом гармонії і єднання є палаючий факел, який бігуни передають один одному із рук в руки.

Всеукраїнський фізкультурно-оздоровчий захід «Всесвітній біг миру заради гармонії в Україні» в рамках всесвітнього заходу «World Harmony Pease Run» проводиться з 1993 року з метою популяризації здорового та активного способу життя, збільшення рухової активності  засобами фізичної культури.  Основними  завданнями заходу є залучення населення до регулярних занять фізичною культурою, забезпечення рухової активності людей під час їх дозвілля для зміцнення здоров’я, сприяння розвитку фізкультурно-спортивного руху в Україні.

Цього року Всеукраїнський фізкультурно-оздоровчий захід проводиться з 16 червня по 28 червня 2017 року за маршрутом, який пролягає територіями Запорізької, Дніпропетровської, Миколаївської, Кіровоградської, Черкаської, Полтавської та Сумської областей.

Відпочивши на Кам’янщині, спортсмени продовжили свій марафон через Смілянський район. Фініш учасників Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу «Всесвітній біг миру заради гармонії в Україні» відбудеться 28 червня 2017 року  в місті Суми на День Конституції України.

Організаторами заходу у Кам’янському районі виступили: Громадська організація  «Марафонська команда «Всесвітній біг заради гармонії», сектор у справах сім’ї, молоді та спорту Кам’янської райдержадміністрації, за підтримки Кам’янського відділу поліції Смілянського ВП ГУНП в Черкаській області та відділення швидкої допомоги.

Ірина Коваленко,

завідувач сектору у справах сім’ї,

молоді та спорту райдержадміністрації

DSC04578  DSC04568