Головна » Записи » Новини » Сектор у справах сім’ї, молоді і спорту » Визначилися переможці  першого (районного) етапу огляду-конкурсу дитячих закладів оздоровлення та відпочинку Черкаської області

26 липня 2018 року під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Тетяни Шульги відбулось засідання районної комісії з проведення першого (районного) етапу огляду-конкурсу дитячих закладів оздоровлення та відпочинку Черкаської області. В засіданні комісія взяли участь представники служби у справах дітей, сектору у справах сім’ї, молоді та спорту, сектору культури та зв’язків з громадськістю райдержадміністрації, Районного центру соціальних служб сім’ї та молоді, Кам’янського районного сектору Управління ДСНС України в Черкаській області та Кам’янської ОТГ.

Для участі в конкурсі були подані роботи семи пришкільних таборів Кам’янського району та чотирьох пришкільних таборів Кам’янської ОТГ.

В результаті плідного обговорення перше місце посіли роботи  пришкільного табору «Барвінок» Телепинської загальноосвітньої школи та пришкільного табору «Барвінок» Кам’янської загальноосвітньої спеціалізованої школи №2 з поглибленим вивченням окремих предметів.

Друге місце посіли роботи пришкільних таборів Райгородської, Грушківської, Вербівської та Тимошівської загальноосвітніх шкіл.

Третє місце розділили роботи пришкільних таборів Лебедівської, Лузанівської, Косарської, Юрчиської загальноосвітніх шкіл та Кам’янської загальноосвітньої школи №1.

Переможці та призери конкурсу будуть нагороджені подарунками , а роботи переможців візьмуть участь у другому (обласному ) етапі конкурсу.