Головна » Записи » Новини » Сектор у справах сім’ї, молоді і спорту » Відкритий турнір з мініфутболу серед чоловічих команд з нагоди відзначення Дня фізичної культури та спорту

8 вересня 2018 року на мініфутбольному майданчику з синтетичним покриттям „Штучна трава” стадіону „Авангард” м. Кам’янки був проведений відкритий турнір з мініфутболу серед чоловічих команд з нагоди відзначення Дня фізичної культури та спорту.

У змаганнях взяли участь футбольні колективи з м. Кам’янки та сіл Жаботин і Телепине.

Турнір відбувся за коловою системою та визначив команду-переможця і команди-призерів. Отже, перше місце в команди „Фенікс” з м. Кам’янки, другою стала команда з с. Телепине і третє місце отримала команда із с. Жаботин.

Командапереможець нагороджена кубком, призери змагань – грамотами, гравці команд нагороджені медалями від сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації.

Володимир Ціперко,

головний спеціаліст сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації