Головна » Записи » Новини » Сектор у справах сім’ї, молоді і спорту » „Вектор драйвового настрою” охопив кам’янчан

„Вектор драйвового настрою” охопив кам’янчан

Третій рік поспіль сектор у справах сім’ї, молоді та спорту Кам’янської районної державної адміністрації та громадська організація «Молодіжне об’єднання Нове покоління Кам’янщини», а цьогоріч долучився до організації відділ освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Кам’янської міської ради,  відзначили День молоді музичною програмою „Вектор драйвового настрою” та врученням молодіжної відзнаки «Золоте покоління 2018».

44 лауреати у різних галузях діяльності були відзначені грамотою та пам’ятною статуеткою „Оскар”, придбання яких стало можливим, дякуючи Кам’янській районній державній адміністрації, Кам’янській районній раді та Кам’янській міській раді. Відзнака вручалася молоді за високі досягнення у 9 номінаціях: «Наука» — Бабенко Єлизавета, Будяк Радміла, Гвоздик Людмила, Ємець Ольга, Кулініч Віталій, Погоріла Анастасія, Скічко Андрій , Солом’яна Анна; «Спорт» — Бардіж Яна, Безнос Станіслав, Головатюк Віталій, Ємець Ольга, Юрик Ростислав; «Золотий голос» — Бандура Каріна, Захаренко Софія, Крайнова Анна, Чернега Софія; «Громадський діяч» — Гнєдін Артем, Мошківська Мирослава, Назар Клочанка; «Музичне виконання» — Горбенко Поліна, Донець Єва, Лупко Ульяна, Надворний Тарас, Пограничний Димитрій, Семирог Анна, Тютенко Настя; «Технічна творчість» — Дійнецький Андрій, Заярнюк Зоя, Скринник Владислав; «Декоративно-прикладне мистецтво» — Грицевська Юлія, Довженко Софія, Степаненко Наталія, Сундукова Єва, Чалий Ярослав, Чупак Дарина; «Кращий танцівник колективу» — Єрмаченко Анна, Лагно Вікторія, Пестрикова Марина, Сомик Анна; «Мистецтво слова» — Бондаренко Дарина, Геріх Діана, Косюк Яна, Юрик Ростислав.

Вручати відзнаку запросили як поважних гостей, так і відомих громадських діячів: першого заступника голови Кам’янської районної державної адміністрації Тетяну Шульгу, заступника міського голови Олександра Потапенка, начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Кам’янської міської ради Анатолія Могилку, завідувача сектору у справах сім’ї, молоді та спорту Кам’янської районної державної адміністрації Ірину Коваленко, голову громадської організації «Молодіжне об’єднання Нове покоління Кам’янщини» Антона Юрченка, наукового співробітника Кам’янського державного історико-культурного заповідника Аллу Єфремцеву, викладача дитячої музичної школи імені П.І. Чайковського Олену Сумську, призера чемпіонату світу 2016 року з боротьби самбо серед майстрів-ветеранів, чемпіона України з самбо серед ветеранів, чемпіона Міжнародного турніру „Зірки європейського бойового самбо серед майстрів-ветеранів”, директора КП ФОСК „Атлант” Аркадія Конверцева, вчителя зарубіжної літератури Кам’янської загальноосвітньої школи № 1, поетесу Ольгу Симоненко, молодого активіста Юрія Рибчука.

Окрім нагородження, кожен із них привітав молодь зі святом, бажав натхнення, оптимізму, успіхів в усіх починаннях та мирного неба над головою.

Традиційно, на День молоді підводяться підсумки проведення і Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця». Нагадаємо, що цього року в ній взяли участь 15 осіб. Усі вони були нагороджені подяками однойменного Благодійного Фонду, а троє волонтерів, які зібрали найбільшу суму коштів – ще й подарунками від «Нового покоління Кам’янщини». Такими волонтерами цього року стали: Мирослава Мошківська, учениця Кам’янської ЗОШ № 3 (2215 грн. 25 коп.), Альона Притула, журналіст газети «Аграрний край» (1436 грн.) та Діана Косюченко, учениця Кам’янської ЗОШ № 1 (1420 грн. 65 коп.).

За допомогу в організації та проведенні в районі акції «Серце до серця» у 2018 році подяками були нагородженні викладач музичної школи імені П.І. Чайковського Олена Сумська та головний редактор районної газети «Аграрний край» Світлана Магльована.

Музичну частину свята забезпечували чудові вокалісти – Каріна Бандура, Альона Юрченко, Анастасія Василенко, Таїсія Мельник, Ліза Безпала, Віктор Герасименко (Templ&вісім) Софія Чернега, Марина Нечипоренко, а також запальні танцівники – колектив сучасної хореографії «Північ 15», клуб спортивно-бального танцю «Еліт Данс». Упродовж вечора глядачів розважали ведучі заходу – Юрій Рибчук (нагороджений грамотою та статуеткою) та Іванна Калініна (нагороджена грамотою).

Ми щиро вдячні усім, хто підтримує молодь у нашому районі, кому не байдуже наше сьогодення та майбутнє.

Ірина Коваленко