Головна » Новини » Сектор у справах сім’ї, молоді і спорту » У дні літніх канікул.

У дні літніх канікул.

З метою організації активного дозвілля дітей в період літніх канікул, нещодавно, на базі відпочинку „Долина квітів”, був проведений відкритий чемпіонат смілянщини з пляжної боротьби, в якому взяли участь біля 100 спортсменів з Черкаської, Одеської та Запорізької областей. Цей вид змагань об’єднав у собі різні види єдиноборств, а саме вільну боротьбу, боротьбу сумо, технічні елементи з боротьби самбо та дзюдо. Поєдинки проводились на піщаному майданчику.

Вихованці Володимира Кужиля – тренера Кам’янської КДЮСШ, взяли участь в цьому чемпіонаті.
Незабутні враження від мальовничого місця, гарного відпочинку та нагороди повезли з собою юні спортсмени: Похілєвич Софія І місце, Похілєвич Ілля, Таванець Олександр, Конюшенко Дмитро, Кузько Артем, Солонько Антон, Гребенюк Андрій, Сойніков Іван – ІІІ місце.

Володимир Ціперко,

головний спеціаліст сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації