Головна » Новини » Відділ освіти РДА » Турнір з міні-футболу, присвячений пам’яті Володимиру Мурову

Турнір з міні-футболу, присвячений пам’яті Володимиру Мурову

8 січня 2018 року на міні-футбольному майданчику з синтетичним покриттям „Штучна трава” 40х22 стадіону „Авангард” м. Кам’янки сектором у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації спільно з Кам’янською громадською організацією „Кам’янська районна федерація футболу” було організовано і проведено турнір з мініфутболу, присвячений пам’яті Володимиру Мурову.

Перед початком турніру учасники вшанували хвилиною мовчання футболістів Володимира Мурова та Володимира Левенця.

У турнірі з мініфутболу взяли участь шість команд – „Ветерани”, „Канава”, „Фенікс”, „Вокзал”,  „ККДЮСШ” з м. Кам’янки та команда з села Михайлівки.

За результатами ігор переможцем цьогорічного турніру стала команда „Ветерани”, друге місце в команди „Канава”, третє зайняла команда „Фенікс”.

Призери змагань відзначені грамотами, а команда-переможець перехідним кубком.

Володимир Ціперко,

головний спеціаліст сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації