Головна » Новини » Сектор у справах сім’ї, молоді і спорту » Турнір з дзюдо

Турнір з дзюдо

29 травня 2017 року сектор у справах сім’ї, молоді та спорту районної державної адміністрації спільно з відділенням боротьби дзюдо Кам’янської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи провели відкритий турнір з дзюдо серед хлопців та дівчат.

Змагання проводились з нагоди Міжнародного Дня захисту дітей та з метою популяризації і розвитку дзюдо, поліпшення якості навчально-тренувального процессу, виявлення талановитих спортсменів та поповнення резерву збірної команди Кам’янського району.

У змаганнях взяли участь діти 2010-2011 та 2008-2009 років народження — вихованці Кам’янської КДЮСШ та Олександрівської ДЮСШ.

З вітаннями до учасників, а їх було біля 60, звернулася завідувач сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Ірина Коваленко.

Переможці та призери відкритого турніру були нагороджені грамотами та медалями сектору у справах сім’ї, молоді та спорту районної державної адміністрації.

Володимир Ціперко,

головний спеціаліст сектору

у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації