Головна » Записи » Новини » Сектор у справах сім’ї, молоді і спорту » Спортивні ігри для активних дітей в рамках „Сімейного фестивалю”

Спортивні ігри для активних дітей в рамках „Сімейного фестивалю”

Літо — це та пора року, яку ми всі так довго чекаємо, а особливо наші діти. Літо – це час, який навмисне передбачений для відпочинку. Влітку можна відпочивати на природі: на морі, на березі річки, озера, в лісі, в парку або на галявині. А можна відпочивати просто, приймаючи участь у різноманітних спортивних заходах, іграх.

Саме такі змагання відбулися 10 червня на стадіоні „Авангард” м. Кам’янки, організовані представниками Міжнародної громадської організації „Наша спадщина” та підліткового клубу „Yung life” за фінансової підтримки Кам’янської районної державної адміністрації, районної ради.

Діти з пришкільного відпочинкового табору, який працює при Кам’янській загальноосвітній школі № 1, сформувавши 4 команди, взяли участь у різних естафетах, конкурсах. Разом з учителями та батьками юні спортсмени вигадували назву та девіз своєї команди, потім це все активно презентували, заробляючи відповідні бали. В результаті активних та цікавих змагань перемогу отримала команда „Smart kids” („Розумники”) мовного загону школи. Дякуючи організаторам, діти також мали змогу завзято пострибати на батуті.

Трішки втомлені, але веселі та задоволені, діти залишали „поле змагань” з надією на те, що попереду їх чекають нові літні пригоди.

Ірина Коваленко,

завідувач сектору у справах сім’ї,

молоді та спорту райдержадміністрації

IMG_20170610_100302